Головного спеціаліста НБУ затримано на хабарі в $50 тисяч

Головного спеціаліста НБУ затримано на хабарі в $50 тисяч

Головного спеціаліста НБУ затримано на хабарі в $50 тисяч

Фото: Прес-служба МВС України

Посадовець обіцяв посприяти отриманню ліцензії на обмін валюти.

У Києві за підозрою в корупційних діях затримано головного спеціаліста Національного банку України. Про це повідомляє пресслужба столичної прокуратури.

ЗАТРИМАНО ПРАЦІВНИКА НБУ, ЯКИЙ ЗА 50 ТИС. ДОЛАРІВ США ОБІЦЯВ ПІДПРИЄМЦЮ СПРИЯННЯ В ОДЕРЖАННІ ЛІЦЕНЗІЇ НА ОБМІН ВАЛЮТИ У...

Опубліковано Прокуратура міста Києва Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

Затримання здійснювали працівники поліції та СБУ. Посадовця впіймали при отриманні від підприємця коштів у сумі 40 тис. доларів США – за них працівник НБУ обіцяв сприяння в одержанні безстрокової генеральної ліцензії на обмін валюти. Всього директор приватного підприємства мав сплатити за це банкіру 50 тисяч доларів.

Столичні слідчі викрили у шахрайстві співробітника Національного банку України 40 тисяч доларів США посадовець вимагав...

Опубліковано МВС України Вівторок, 29 жовтня 2019 р.

"Наразі затриманій особі готується повідомлення про підозру за попередньою кваліфікацією ч. 1 ст. 15 ч. 4 ст. 190 (замах на шахрайське заволодіння чужим майном, вчинене в особливо великих розмірах) КК України. На місці події тривають слідчі дії", - розповіли в прокуратурі.

Раніше в жовтні Служба безпеки України під процесуальним керівництвом ГПУ затримала ексзаступника міністра економіки, який разом із чиновниками держпідприємства "Український центр "Безпека" та державної акціонерної холдингової компанії "Артем" підозрюється у державній зраді через завдання масштабної шкоди обороноздатності державі.

Депутати нещадно критикують закон про "полювання на корупціонерів"

Депутати нещадно критикують закон про "полювання на корупціонерів"

Повʼязані теми:

Наступна публікація