Головний фонтан Києва передчасно вимкнули через "кольорових хуліганів"

Дата публікації
Перегляди
931
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Головний фонтан Києва передчасно вимкнули через "кольорових хуліганів"

Фото: Типичный Киев / Facebook

Каскад на Майдані запрацює вже навесні наступного року.

Київ тероризують "мокрі" вандали, які фарбують воду у фонтанах невідомим барвником у зелений колір. Комунальники через це вирішили зупинити роботу головного фонтану на Майдані Незалежності до наступного сезону, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

У соцмережах користувачі жваво обговорюють незвичний колір фонтанів, хтось жартує, що це купальня Шрека, але більшість обурюється і вимагає знайти та покарати вандалів. Хтось пише, що у хуліганів є мета – нібито вони залишили записку з вимогою закрити зоопарк. Комунальники ж кажуть, що вимушені відмивати всі фонтани голіруч.

У Києві вандали фарбують воду у фонтанах

У Києві вандали фарбують воду у фонтанах

Фонтани запрацювали знову – всі, крім каскадного, який є окрасою Майдану. Він буде сухим до наступного сезону – до 1 травня 2018 року. Як каже директор "Київводфонду" Світлана Козловська, так само тепер буде з кожним водограєм, якій розфарбують, тож якщо вандали не вгамуються, кияни ризикують залишитися без водяних прикрас. І хоча обладнання не постраждало, відновлювати щоразу фонтани дорого. "Приблизно 5 тисяч гривень на цю воду", - каже вона.

Чим саме фарбують воду у фонтанах, стане відомо після біохімічного аналізу. На його результат чекають за два тижні. Працівники "Київводфонду" не виключають, що барвник харчовий, тож безпечний, і додають, що якби в цьому були впевнені – можливо , так не нервувалися і навіть сприйняли цей жарт, як пропозицію поекспериментувати з кольорами води. Втім, цю думку ще обіцяють як слід обмізкувати, а поки що співробітники "Київводфонду" написали заяву у поліцію. Наразі правоохоронці вивчають відео з камер зовнішнього відеоспостереження і встановлюють особи хуліганів, які підсипають фарбу у фонтани.

Кореспондент ТСН Іван Воробйов

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
931
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація