Головна новорічна ялинка запізнюється до Києва через затори

Головна новорічна ялинка запізнюється до Києва через затори

Фото: Фото Ірини Маркевич/ТСН

Доставку новорічного дерева очікували ще близько опівдня у центрі столиці.

Головна ялинка мала бути доставлена на Софійську площу в Київі ще вдень 5 грудня, проте тягач з новорічним деревом затримався у дорозі.

Про це йдеться у повідомленні організатора новорічних заходів у Києві Folk Ukrainе у Facebook.

"У зв`язку із завантаженням доріг, приїзд ялинки затримується. Також ми чекаємо на дозвіл від поліції, щоб безперешкодно потрапити на вулиці Києва. Робимо все можливе, щоб чим швидше приїхати до вас", - зазначається в повідомленні.

Світові столиці хизуються найстильнішими новорічними ялинками

Світові столиці хизуються найстильнішими новорічними ялинками

Пізніше організатори додали, що ялинка наразі перебуває під Києвом і рушить в столицю не раніше опівночі. "У нас останній ривок на фінішній прямій, але, на жаль, наша пишна зелена красуня стоїть під Києвом без руху. На вулиці столиці її не пускає патрульна поліція. У Києві зараз величезна кількість заторів, що ускладнює рух. Щоб не створювати аварійну ситуацію, новорічна ялинка рушить з місця не раніше ніж о 23:59", - йдеться у повідомленні. 

Зазначимо, що шлях головної ялинки до столиці був надзвичайно тяжким. Спершу проблеми створила природа - Карпати завалило снігом, і дорогі були заблоковані. Але сьогодні погода покращилася і ялинку ще о 12:30 чекали на Софійській площі.  Близько опівдня про проходження машини з ялинкою ваговимірювального комплексу на в’їзді до Києва відзвітував Центр організації та безпеки дорожнього руху КП "Київдорсервіс".

Нагадаємо, цьогорічна окраса зимових свят народилася та виросла у Богородчанському лісовому господарстві. Дерево для почесної місії лісники шукали майже тиждень. Традиційно зупинилися на ялиці білій, адже її хвоя довго не осипається. За кількістю кілець на зрубі лісники визначили: ялинці 91 рік. Тобто вона саме досягла віку, коли її вже потрібно зрубати. 

Ялинку везуть до столиці на тягачі КрАЗ. Через великий розмір дерева поліцейські поставили вимогу, щоб ялинку перевозили тільки у світлий час доби.

Перші новорічні локації у рамках культурно-мистецького проекту "НеоРік на Софії", організатором якого є Folk Ukraine, відкриються 16 грудня і працюватимуть до 14 січня 2018 року на Софійській та Михайлівській площах, Володимирському проїзді (від Михайлівської площі до перетину з вул. Алли Тарасової).

Повʼязані теми:

Наступна публікація