Голосно про гігієну: столицею почали їздити автівки, які закликають людей дотримуватися карантину

Голосно про гігієну: столицею почали їздити автівки, які закликають людей дотримуватися карантину

Рятувальники закликають громадян залишатися вдома.

Вранці 20 березня столицею почали курсувати автомобілі з гучномовцями. Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій через динаміки закликали киян та гостей міста дотримуватись елементарних правил гігієни і без нагальної потреби не виходити з дому задля запобіганню поширенню COVID-19. Наголошували рятувальники й на важливості одягання медичних масок. Радили також тримати безпечну дистанцію між людми: не менш як два метри, про це у сюжеті ТСН.19:30.

"Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей, під час перебування на вулиці одягати захисні маски", - закликають рятувальники.

У Києві ДСНСівці роз'яснюють правила карантину через гучномовці

У Києві ДСНСівці роз'яснюють правила карантину через гучномовці

Екіпажі відтепер курсуватимуть за вісьмома маршрутами Києва: районами, де найбільше скупчення людей. Їздитимуть екіпажі двічі на добу, вранці - від 7.00 до 9.00. Та надвечір - від 16. 00 до 19.00. 

"Маршрути обиралися з урахуванням масового скупчення людей і саме в години пік, коли найбільше громадян перебуває на вулиці". - прокоментувала Світлана Володага, речниця ДСНС у Києві.

У Держслужбі з надзвичайних ситуацій кажуть, що такі екіпажі виїдуть завтра на вулиці й інших великих міст України. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація