Голий протест проти заборони абортів: активістка Femen оголилась біля посольства Польщі у Києві

Дата публікації
Перегляди
3087
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Як пояснили у Femen, акція спрямована "на підтримку жінок Польщі в їх праві на аборти".

Активістка руху Femen влаштувала одноосібну акцію протесту на вулиці Ярославів вал, 12, в Києві, біля посольства Польщі.

Як пояснили у Femen, акція спрямована "на підтримку жінок Польщі в їх праві на аборти".

На знак протесту активістка оголилася, а на її тілі були написані гасла: "Моє тіло – мій вибір", "Сестри, до зброї", повідомляє "Главред".

"У Польщі фактично заборонили аборти. Полячки вийшли на мітинги і останні три дні там йдуть арешти, мордобої. Такого заходу в Європі ніде немає. Це єдина країна цивілізованого світу, яка забороняє жінкам розпоряджатися своїм тілом. Сьогодні секстремістка Femen абсолютно гола вигукувала польською "сестри, до зброї" — на підтримку полячок і із закликом до польських жінок виступити у всеозброєння проти варварських середньовічних законів", – повідомила лідер руху Femen Ганна Гуцол.

Активістка була затримана поліцією, її відвезли на допиті у поліцейську дільницю на Прорізній.

Як повідомлялось, у Києві сьогодні, 26 жовтня, під посольством Польщі протестують проти заборони абортів.

Зазначимо, що Конституційний трибунал Польщі  визнав аборти незаконними навіть у тому випадку, коли існує загроза життю дитини. Це пояснюється тим, що кожна людина, навіть ненароджена, має право жити.

Нагадаємо, у Польщі третій день поспіль не вщухають акції протесту проти ухваленого днями рішення Конституційного суду про посилення заборони на аборти. У суботу, 24 жовтня, багато поляків вийшли на вулиці низки міст, висловлюючи свою незгоду з ухвалою КС. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3087
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація