"Годі нас труїти". У Києві люди вийшли на мітинг проти забруднення повітря

"Годі нас труїти". У Києві люди вийшли на мітинг проти забруднення повітря

Активісти вимагають від влади вирішити проблему і припинити труїти мешканців.

У Києві на проспекті Бажана декілька десятків людей проводять мітинг на шляхопроводі через екологічну ситуацію в місті.

Про це повідомляється на сторінці "Киев оперативный" у Facebook.

"Зараз на шляхопроводі, що проходить через Бажана, триває акція місцевих мешканців. Кажуть, що їх труять та просять чистого повітря", - йдеться у підписі до відео.

Як видно на записі, активісти вивісили банери з написами: Stop smog, "Годі нас труїти", "Хочемо дихати, а не задихатись", "Влада! Де обіцяне вирішення проблем забруднення повітря? Завод "Енергія", Дарницька ТЕЦ, Бортницька аерація - транспорт CO2".

Зараз на шляхопроводі, що проходить через Бажана триває акція місцевих мешканців. Кажуть, що їх труять та просять чистого повітря.

Опубликовано Киев Оперативный Среда, 23 октября 2019 г.

Нагадаємо, раніше в КМДА повідомили, що у повітрі над Києвом завис звичайний туман, а кількість шкідливих речовин у повітрі перевищена лише біля завантажених автомобільних шляхів. Водночас протягом останніх днів у соціальних мережах користувачі скаржаться на якість повітря у Києві. За додатком SaveEcoBot індекс якості повітря в Києві наближався до негативних позначок. Інший ресурс AirVisual показав загальний індекс забруднення в столиці понад 160 одиниць за норми від 0 до 50. За таких показників радять зачиняти вікна, а на вулицю виходити у захисних масках.

Як убезпечити себе під час смогу – коментує лікар-пульмонолог

Як убезпечити себе під час смогу – коментує лікар-пульмонолог

Повʼязані теми:

Наступна публікація