Гігабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Києві Новини компаній

Гігабітний Інтернет по акції від провайдера Мережа Ланет в Києві

Мережа Ланет: найшвидший Інтернет в Україні

Цьогоріч завдяки карантину ми переконалися в тому, що майбутнє за віддаленою роботою, фрілансом, дозвіллям і спілкуванням онлайн. А для цього необхідна висока швидкість Інтернету, яка дозволить завжди бути на зв'язку з колегами, замовниками та друзями, грати в комп'ютерні ігри, переглядати ТВ-контент і стріми онлайн. Однак під час пошуку компанії, що надає інтернет-послуги, легко зіткнутися з проблемою вибору — занадто багато компаній, занадто багато акцій інтернет-провайдерів домашніх мереж. Усі спокушають вигідними умовами, проте кого ж вибрати?

Мережа Ланет: найшвидший Інтернет в Україні

Серед інтернет-провайдерів Києва якісно виділяється Мережа Ланет. Компанія поставляє найшвидший Інтернет в Україні, на думку незалежних зарубіжних дослідників, і надає прекрасний сервіс, відточений за більш ніж 10 років роботи. Заявки опрацьовуються оперативно, майстри компанії приїжджають в найкоротші терміни, роботи виконують якісно та з уважним ставленням до клієнта.

Тарифи провайдерів Інтернету залежать від швидкості Інтернету та якості сигналу, а також від виду послуги: для бізнесу або для дому. Деякі компанії надають також комплексні послуги, які дозволяють абонентам значно заощадити. Наприклад, Мережа Ланет надає комплексно Інтернет+ТБ, у такий спосіб вирішуючи два ключових запити клієнтів:

  1. Доступ до цілодобового високошвидкісного Інтернету;
  2. Доступ до кабельного ТБ за доступною ціною.

Гігабітний Інтернет до кінця року всього за 199 грн

Завдяки гострій конкуренції в сфері телекомунікаційних послуг компанії змушені постійно придумувати щось новеньке, радувати постійних клієнтів бонусами та подарунками, залучати нових абонентів вигідними пропозиціями. Ось і нова акція інтернет-провайдера Мережі Ланет вражає уяву своїм масштабом. Йдеться про гігабітний тарифний план GigaLite для нових абонентів, який дозволяє до кінця року користуватися якісним Інтернетом за акційною ціною!

Суть акції провайдера: абонент замовляє тариф GigaLite за 199 грн, а отримує:

  1. Інтернет зі швидкістю до 1000 Мбіт/с до кінця 2020 року;
  2. 100% кешбек з першого платежу на основний рахунок в Ланет.TV.

Скористатися акцією можуть не тільки нові абоненти, але також і клієнти провайдера Інтернету Мережа Ланет, які не користувалися послугами компанії більше ніж 90 днів до початку акції. Пропозиція діє до 24 серпня 2020 року.

Замовляйте вигідний гігабітний тарифний план GigaLite!

  • info@lanet.ua
  • (044) 500-03-03
Наступна публікація