Генпрокуратура викрила в Києві фінансовий осередок махінаторів із "ДНР"

При обшуку вилучено десятки печаток та значні суми готівки.

У Києві правоохоронці викрили конвертаційний центр. Про це повідомляє управління зв'язків із громадськістю та ЗМІ Генеральної прокуратури України.

На осередок натрапили працівники департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки, котрі проводили слідство щодо ухилення від сплати податків в особливо великих розмірах. Правоохоронці викрили групу осіб у наданні послуг із мінімізації податкових зобов'язань для суб'єктів господарювання реального сектору економіки, переведення безготівкових коштів у готівку та сприяння заниженню вартості товарів, які проходять митний контроль.

"До складу групи входили переважно мешканці Донецької області. Слід зазначити, що частина з них постійно перебувала на тимчасово непідконтрольних територіях (м. Донецьк) та звідти дистанційно здійснювала фінансові операції транзитних суб'єктів господарювання", - наголосили в прокуратурі.

Загалом у цій справі було проведено 13 обшуків у столиці, під час яких вилучені 21 печатка задіяних у злочинній схемі українських підприємств, 89 печаток іноземних фірм, готівкові кошти в доларах США, євро, російських рублях та гривні на загальну суму близько 34 млн грн. "Крім того, накладено арешт на банківські рахунки транзитних СГД, а також вирішується питання щодо вилучення та накладення арешту на товарно-матеріальні цінності (професійне обладнання для готелів та ресторанів), вартістю понад 90 млн грн, яке, ймовірно, було ввезено на митну територію України з порушенням вимог чинного законодавства України", - звітують у ГПУ.

Українцям масово почали розсилати шахрайські "листи щастя"

Українцям масово почали розсилати шахрайські "листи щастя"

Повʼязані теми:

Наступна публікація