Гендиректору оборонного заводу "Маяк" оголосили підозру за невиплату понад 11 млн гривень зарплати

Гендиректору оборонного заводу "Маяк" оголосили підозру за невиплату понад 11 млн гривень зарплати

Фото: Прокуратура міста Києва

Майже рік 380 працівникам заводу не виплачували зарплату.

Гендиректору ПАТ "Завод "Маяк" повідомлено про підозру за невиплату заробітної плати працівникам на суму більше 11 млн гривень.

Про це повідомили у прес-службі столичної прокуратури.

"Київською місцевою прокуратурою №5 повідомлено про підозру голові правління-генеральному директору ПАТ "Завод "Маяк" у вчиненні злочину, передбаченому ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати громадянам більше як на місяць, вчиненому умисно керівником підприємства)", - йдеться у повідомленні.

За даними досудового розслідування, від грудня 2017-го до вересня 2018-го керівник заводу не виплачував зарплату 380 працівникам підприємства, що призвело до виникнення заборгованості розміром 11 млн 200 тис. грн.

Як зазначається, очільник підприємства, незважаючи на заборгованість перед робітниками та маючи кошти на рахунках, здійснював інші платежі, витрачав гроші на господарські потреби та навіть надавав фінансову допомогу стороннім суб’єктам господарської діяльності.

Наразі вирішується питання про обрання керівнику підприємства запобіжного заходу.

Зазначимо, завод спеціалізується на розробці та виготовленні стрілецької зброї та її складових компонентів, артилерійської зброї, ремонті та модернізації військової техніки, а також виробництві апаратури мовного оповіщення під час аварійних ситуацій військових, цивільних літаків та гелікоптерів.

Нагадаємо, за даними Мінсоцполітики, у січні цього року заборгованість підприємств перед працівниками скоротилась на 6%. Але сума й досі залишається великою - понад 2,5 мільярди гривень.

Чому висококваліфіковані робітники недоотримують зарплату в Україні - розмова з фахівцем

Чому висококваліфіковані робітники недоотримують зарплату в Україні - розмова з фахівцем

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація