Гендиректор підприємства концерну "Укроборонпром" розголошував державну таємницю - СБУ

Гендиректор підприємства концерну "Укроборонпром" розголошував державну таємницю - СБУ

Фото: УНІАН

Йдеться про розробку та виробництво засобів захисту інформації для військових у зоні операції Об’єднаних сил.

У Києві контррозвідка СБУ викрила генерального директора державного оборонного підприємства концерну "Укроборонпром" на розголошенні державної таємниці.

Про це повідомили у пресслужбі СБУ.

За даними спецслужб, високопосадовець залучав до роботи з таємними документами підлеглого, термін дії допуску у якого закінчився.  

"Директор знав про відсутність допуску до державної таємниці у свого заступника з питань режиму. Проте продовжував надавати розпорядження та накладати резолюції для безпосереднього ознайомлення та роботи підлеглого з документами. Вони, зокрема, стосувались розробки та виробництва засобів захисту інформації для використання військовими у зоні операції Об’єднаних сил", - розповіли слідчі.

Наразі відкрито кримінальне провадження за ч.1. ст.328 (розголошення державної таємниці) Кримінального кодексу України, посадовцю повідомлено про підозру. Триває досудове слідство.

Нагадаємо, раніше заступник генерального директора концерну з трансформації державного концерну "Укроборонпром" Роман Бондар розповів в інтерв’ю, що концерн перебуває в занедбаному стані і потребує негайної реформи, а деякі його підприємства "практично мертві".

Повʼязані теми:

Наступна публікація