Газета The Washington Post відкриває офіс в Україні

Газета The Washington Post відкриває офіс в Україні

Фото: The Washington Post

The Washington Post створює нове бюро в Києві.

Американська щоденна газета The Washington Post відкриває бюро в Україні. Новий підрозділ, офіс якого буде розташовуватися в Києві, очолить Ізабель Хуршудян. 

Про це йдеться на сайті The Washington Post.

Головним кореспондентом українського бюро став Макс Берак.

"Багато місяців газета «Пост» присвячувала значні ресурси для висвітлення напруженості на російському кордоні України, яка зростає, і, в кінцевому рахунку, подальшого російського вторгнення", – сказав редактор закордонних справ Дуглас Джель. – Коли війна вступить у затяжну фазу, бюро дозволить нам вести інтенсивне інформування безпосередньо з місць подій і гарантувати, що ми продовжуватимемо забезпечувати відмінну і авторитетну журналістику, на яку розраховують читачі по всьому світу", - йдеться у повідомленні.

Колишня кореспондентка Московського бюро Хуршудян робить репортажі в Україні з січня, а Макс Берак, колишній очільник бюро Найробі, працює в Україні вже два місяці.

Вони керуватимуть командою, що складається з українського репортера Девіда Штерна, а також кореспондентів, фотографів і відеожурналістів, що приїздитимуть на ротації.

Нагадаємо, польський Vogue присвятив квітневу обкладинку Україні.

Читайте також:

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Війна Росії проти України
Наступна публікація