Гавкіт замість колискової: у Києві поруч із будинками людей на території заводу мешкають безпритульні собаки

Дата публікації
Перегляди
425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Гавкіт замість колискової: у Києві поруч із будинками людей на території заводу мешкають безпритульні собаки

Фото: Associated Press

Фахівці радять звертатися до місцевої влади.

У Києві поруч із житловим комплексом на території заводу живуть десять безпритульних собак. Поведінка тварин далеко не дружелюбна, бо чотирилапі лякають місцевих, а також спати не дають.

До кого звертатися, аби вирішити проблему та не нашкодити тваринам, розповіли у сюжеті Сніданку з 1+1.

У дворі житлового комплексу господарюють непрохані гості: у закинутій поруч будівлі живуть безпритульні собаки. Чотирилапі знайшли прихисток на території заводу біля будинку. Єлизавета живе в цьому комплексі. Сусідству з собаками не радіє. Не менше переживає й молода мама Оля, бо на дитячому майданчику стежить не лише за донькою, а й за парканом. "Вони бігають поруч. Ми не так часто, як раніше, почали гуляти з дітьми", - розказує жінка. 

Мешканці налякані, але ситуацію хочуть вирішити по-мирному. "Собаки – живі істоти, їх не можна відстрілювати. Це просто не гуманно", - додає жінка. 

Намагаються вирішити проблему законом. Єлизавета вже лишила заявку в контактному центрі Києва. У таких випадках треба йти саме до місцевої влади, яка має передати звернення до профільної служби. "Вона виїжджає на місце, відловлює таких тварин. Потім відвозить до наших лікарень для проведення стерилізації і щеплення проти сказу", - каже в.о. директора КП "Київська міська лікарня ветеринарної медицини" Наталя Мазур.

Надалі тварин зможуть ідентифікувати, бо вони мають спеціальні кліпси на вухах. Після усіх процедур неагресивних собак повернуть на попереднє місце перебування. Натомість із небезпечними псами ситуація інша. "Переміщуємо до муніципального притулку, де з тваринами працюють кінологи задля соціалізації або прилаштування до родин", - каже Наталя Мазур.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
425
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація