Гаряча вода в Києві може бути хоч сьогодні: "Нафтогаз" назвав єдину вимогу

Гаряча вода в Києві може бути хоч сьогодні: "Нафтогаз" назвав єдину вимогу

Фото: pay.vn.ua

Компанія досі намагається змусити міську владу, щоб новий власник київських тепломереж успадкував борги попередників.

Компанія "Нафтогаз" заявила, що гарячу воду до київських квартир може подати одразу ж, як тільки з новим власником тепломереж міста Києва "Київтеплоенерго" буде укладено договір, в якому він успадкував борги попередньої компанії "Київенерго".

Про це йдеться на офіційній сторінці "Нафтогазу" у Twitter.

"При всій любові до Києва, влада міста Київ за законом України і по справедливості має нести відповідальність за борги за газ компаній, яким вона передає тепломережі і які потім отримують від "Нафтогазу" газ для виробництва тепла для потреб киян. Гаряча вода може бути в київських квартирах вже завтра. Могла бути ще вчора або місяць тому. Ми не вимагаємо негайного погашення боргу за газ. Але київська влада не хоче, щоб був укладений договір, якого вимагає законодавство, а іншого способу дати газ ми не маємо", - заявили у компанії.

Там також зазначили, що не вимагають термінового погашення боргів, а лише, щоб новий власник успадкував борги попередньої компанії в рамках закону.

Нагадаємо, у Києві десятки житлових будинків, а також лікарні, дитячі садочки, пансіонати для літніх людей та інтернати залишилися без гарячої води. Раніше Кличко розповів, чому в Києві зникла гаряча вода і чи буде вона влітку. Згодом, у КМДА пригрозили радикальними діями, якщо "Нафтогаз" не погодиться на укладання нового договору.

Зауважимо, раніше у столиці створили комунальне підприємство "Київтеплоенерго", яке стало постачальником послуг гарячої води і теплопостачання замість компанії "Київенерго", яка обслуговувала місто. "Київенерго" мав майже 5 млрд гривень боргу перед "Нафтогазом", тож тепер "Нафтогаз" відмовляється укласти договір на постачання газу з "Київтеплоенерго", поки воно не візьме на себе борги "Київенерго". Заручниками ситуації стали тисячі киян.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Газовий конфлікт України і РФ
Наступна публікація