Гаражний гламур: у столичному кооперативі звели багатоповерхівку з балконами і будинком зі зрубу

Гаражний гламур: у столичному кооперативі звели багатоповерхівку з балконами і будинком зі зрубу

Гаражний гламур: у столичному кооперативі звели багатоповерхівку з балконами і будинком зі зрубу

Жителів столичного Виноградаря ця архітектурна споруда не дивувала.

Власники гаражів у столиці збудували додаткові поверхи прямісінько над приміщеннями для авто, кімнати ліпили хто як хотів, а найкреативніший водій четвертий поверх над своїм гаражем зробив зі зрубу, йдеться в ТСН.16:45.

На першому поверсі гараж, над ним — прибудова з відкритим балконом, на третьому поверсі балкон уже оббитий пластиком, а на четвертому — цілі апартаменти зі зрубу.

"Дерево привезли із Закарпаття", — історію багатоповерхових гаражів переповідає тутешній мешканець Віктор Миколайович.

Коли гаражі росли вгору, тут усі були проти, навіть страйкували. А тепер звикли і радіють, бо вони закривають приватні будинки від шуму та пилюки. Тож жителів столичного Виноградаря ця архітектурна споруда не дивувала, аж поки повз неї не пройшов Ігор. "Все, що зробив, проходив поруч і сфотографував", — каже чоловік.

Товариш виклав у Мережу й понеслось. Фото користувачів збурило.  Архітектурний ансамбль обізвали "гаражним гламуром" і навіть хтось вигадав новий стиль — "барако".  

"Якщо дивитися з точки зору конструктивізму, можливо, воно тримається", — каже автор фото, який ще й будівельник.

У Ігоря чимало запитань до забудови, але, щоби знайти відповідь, її треба роздивитися зсередини.

Гаражний гламур у стилі "баракко" з'явився на столичному Виноградарі

Гаражний гламур у стилі "баракко" з'явився на столичному Виноградарі

Ці споруди входять до гаражного кооперативу. Один із власників двоповерхової будівлі показує свої володіння і запевняє, що у нього є всі документи.

Забудовами гаражів зацікавився районний спеціаліст із благоустрою. Він зізнається, що ці гаражі бачив, але до них не завертав, бо не було звернень. Після того як гаражне фото прикрасило Мережу, до них і посипалися запитання. Чоловік вивчає надбудови і каже, що у своїй кар'єрі бачив кращі.

Голова кооперативу, каже що він нещодавно на посаді, тож чи має власник гаража потрібні документи, не знає, а той на телефонні дзвінки не відповідає. Інспектор вирішив дати припис, щоби їм якнайшвидше надали усі документи на ці надбудови.

Зрештою, припис вручив директору, той дав наказ охоронцю виглядати власників гаражів і вимагати від них усіх документи. Якщо офіційних паперів не дочекається, інспектор з благоустрою обіцяє клопотатися, аби усе це демонтували.

Водії, які за усім цим спостерігали, зізналися, що ті надбудови уже неодноразово погрожували знести, а поки що безрезультатно.

Кореспондент Інна Боднар.

Повʼязані теми:

Наступна публікація