Українці штурмують Кабмін попри сльозогінний газ та кийки "Беркута"

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці штурмують Кабмін попри сльозогінний газ та кийки "Беркута"

"Беркут" тримає оборону / Фото: facebook.com/oleksandr.aronets

Українці продовжують захоплювати Кабмін, хоч були заклики повернутися на Європейську площу.

У Києві біля будівлі Адміністрації президента невідомий чоловік повідомив мітингувальникам в мегафон, що прийнято рішення повертатися на Євромайдан. Однак воно було проігнороване.

Мітингувальники, які зараз знаходяться біля Кабміну, розділилися на два табори. Одні - агресивно налаштовані, кричать, що потрібно до останнього опиратися і йти напролом в Кабмін, інші - більш витримані, кажуть, що не треба такого робити, мовляв, Кабмін все одно порожній, і треба просто стояти до останнього на місці.

Водночас міліція закликає не перетворювати мирну акцію в зіткнення з правоохоронними органами. Однак, "Беркут" вже застосовував проти бажаючих прорватися в адмінбудівлі сльозогінний газ і, за деякими даними, кийки.

За останніми даними, біля Кабміну знову почалася величезна бійка між учасниками акції та беркутівцями. З натовпу хтось кинув кілька димових шашок в бік правоохоронців, деякі шашки горять червоним кольором.

З боку Кабміну продовжують пускати газ - від нього не просто сльозяться очі, а дуже пече все обличчя і горло. Щоб продовжувати мітинг, люди постійно вмиваються, промивають рот і горло водою.

Як повідомляє ЛігаБізнесІнформ, люди знесли шлагбаум, що перекривав прохід до парадного входу в Кабмін. Кілька рядів "Беркута" насилу утримують тисячі людей. Намети почали встановлювати прямо на проїжджій частині.

Тим часом на Європейській площі присутніх людей розважають концертом. Так само повідомляється, що відновлено рух на вулиці Грушевського, на вул. Парковій дорозі і навколо Європейської площі.

Зазначимо також, що в Київ зараз їдуть з усіх міст країни тисячі людей. Опозиція чекає до вечора ще більше людей.

Як повідомлялося раніше, стотисячний мітинг на Євромайдані оголосили безстроковим. За різними оцінками, українців на Євромайдані від 100 до 150 000 тисяч.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
11к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація