Фестиваль "Всі разом - за сім'ю!" на Поштовій площі відвідало близько 30 тисяч осіб Актуально

Фестиваль "Всі разом - за сім'ю!" на Поштовій площі відвідало близько 30 тисяч осіб

Минулого вікенду на Поштовій площі проходив фестиваль "Всі разом - за сім'ю!", організатором якого виступив рух "Всі разом!" разом з громадськими просімейними організаціями.

На Поштову площу в Києві з ранку суботи і до вечора неділі з'їжджалися тисячі киян і гостей столиці. Минулого вікенду там проходив масштабний фестиваль "Всі разом - за сім'ю!". Організатором виступив рух "Всі разом!" в партнерстві з коаліцією громадських просімейних організацій. Серед учасників - сімейні пари з дітьми і без, молодь і люди старшого віку, туристи і гості міста.

Відкриття ознаменувався яскравою ходою по всій площі - різнобарвна костюмована колона на чолі з артистами на ходулях. Організатори фестивалю забезпечили цікаве і корисне сімейне дозвілля для всіх вікових груп, підготували різноманітну програму і спеціальним чином спланували всі локації. А першим п'яти тисячам відвідувачів подарували магніт зі словами "Всі разом - за сім'ю!"

Реконструйована Поштова площа - дуже зручне місце для проведення такого заходу. Біля сцени - стільці для відпочинку, навколо відкриті веранди ресторанів для бажаючих підкріпитися, багато місця для відвідування локацій фестивалю. Хто хотів відпочити, займав лавочки в тіні або сідав на траві. І все це під бризом поблизу Дніпра.

Крім головної сцени, на якій з ранку і до вечора проходила концертна програма для дітей і підлітків, на всій Поштовій площі по колу розмістилися близько 30 локації сімейного сервісу. Матусь запрошували відвідати намети для бесід про здоров'я і красу, їм надавали корисну інформацію по курсах виховання дітей. Чоловіків явно радувала зона фудкорту з бургерами і вулична майстерня, де можна було зі своїм сином спорудити шпаківню або інший виріб з дерева.

І, зрозуміло, була можливість позмагатися в конкурсах силачів - з гантелями і навіть перетягуванням автомобілю. Також подружні пари могли позмагатися на витримку в фізичних вправах - присідали, взявшись за руки. Найвитриваліші отримали подарунки і медалі.

Для дітлахів функціонувала спеціальна освітньо-розважальна зона під назвою "Планета Дітей". Мами з дітками займали місця і дивилися програму зі сцени брендованої вантажівки. Непосиди ж йшли грати у флорбол або футзал на спортивній зоні. Малюків порадував виступ доброго робота Робіка з клубу "Суперкнига".

Всіх зачарувало шоу з рідким азотом від професора Сергеніуса. Майстер творив чудеса прямо на сцені: забивав бананами цвяхи, кристалізував троянди і дарував усім незабутні враження від шоу.

Не забули і про любителів фольклору. Перед присутніми виступив ансамбль "Веснянка" Київського національного університету імені Тараса Шевченка. Плюс до всього - протягом дня - розіграші та лотереї цінних призів від спонсорів. Окремо нагороджували багатодітні сім'ї з усиновленими і біологічними дітьми, сім'ї воїнів АТО, переселенців, подружжя, які прожили в шлюбі понад 40 років, а також молоду пару, що збирається обвінчатися.

Вечірня сцена збирала любителів якісної музики. На ній виступали Tim-J, Роман Ващук, Narnia, The Cavaliers. Хедлайнерами вечірніх програм були популярний виконавець Kishe (недавно відзначив 20 років шлюбу), а також легендарна група "Dруга Ріка" (соліст групи Валерій Харчишин є багатодітним батьком).

"У цьому році вдався наймасштабніший фестиваль "Всі разом - за сім'ю!", який ми коли-небудь проводили, - зазначає Руслан Кухарчук, голова оргкомітету. - Дякуємо організаціям, які включилися в процес разом з нами. Партнери і спонсори зробили великий внесок, щоб це стало можливим. Але головна радість - це тисячі киян і гостей столиці, для яких відвідування сімейних фестивалів стає вже доброю щорічною традицією".

Фестивалі "Все разом - за сім'ю!" проходять в Києві щорічно, починаючи з 2010 року. Наразі ця традиція вуличних сімейних свят поширюється на десятки міст і сіл по всій країні.

Наступна публікація