ELDORADO видала сертифікати на покупку техніки 40 сім'ям, постраждалим від вибуху будинку на Позняках Новини компаній

Дата публікації
Перегляди
346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
ELDORADO видала сертифікати на покупку техніки 40 сім'ям, постраждалим від вибуху будинку на Позняках

Компанія ELDORADO вручила сертифікати на 10 000 грн сім'ям, які постраждали від вибуху будинку на Позняках в Києві. Сертифікатами можна скористатися в будь-якому магазині мережі протягом 2 років.

13 серпня відбулася зустріч президента України з мешканцями будинку на вулиці Соломії Крушельницької, які 21 червня позбулися даху над головою в результаті вибуху. Володимир Зеленський вручив 40 сім’ям сертифікати на їхні нові квартири. Нагадаємо, що 25 червня 12 сімей отримали сертифікати на нове житло, вчора ж відбулася чергова зустріч, на якій підтримку запропонувала також відома мережа магазинів електроніки та побутової техніки ELDORADO.

Компанія передала 40 сертифікатів на 10 000 гривень кожен, за допомогою яких потерпілі зможуть придбати необхідну техніку в будь-якому магазині мережі на території України. Термін дії сертифікатів - 2 роки.

HR-директор компанії ELDORADO Сергій Береснев зазначив:

"Трагедія 21 червня викликала величезне співчуття у багатьох українців. Будучи соціально відповідальним бізнесом, ми відразу вирішили допомогти постраждалим.Сьогодні ми висловлюємо свою підтримку сім’ям, котрі змушені почати свій побут «із нуля» і сподіваємося, що це хоч трохи пом’якшить їхні труднощі".

Варто згадати, що ELDORADO вже багато років підтримує стратегію соціально відповідального бізнесу. Наприклад, в травні-червні цього року у співпраці з Товариством Червоного Хреста компанія передала 100 комплектів побутової техніки в регіональні лікарні України. Ця допомога була надана тим медичним закладам, які стали опорними пунктами в реалізації програми з боротьби з COVID-19.

У компанії переконані, що допомога тим, хто цього потребує, - це обов’язок будь-якого успішного бізнесу в Україні.

Дата публікації
Перегляди
346
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація