Експрес на Бориспіль зламався, бо "новій" техніці більше десяти років – залізничник

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експрес на Бориспіль зламався, бо "новій" техніці більше десяти років – залізничник

Twitter/Володимир Гройсман

Один невдалий рейс не має псувати враження про решту роботи нової лінії.

Потяг до аеропорту "Бориспіль", який презентували напередодні, зламався вже на другий день своєї роботи. Експрес став просто посеред поля за п’ять кілометрів від аеропорту, і десятки людей, що запізнювалися на свої рейси, вимушені були близько години чекати або бігти з валізами навпростець через перемети, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Ще вранці керівник "Укрзалізниці" порадив через снігопад полишити автомобілі і їхати в аеропорт новим потягом: "Якщо збираєтесь в аеропорт – то їхати треба лише Kyiv Boryspil Express". До поради дослухався і Василь Пехньо, щоправда, він журналіст і поїзд радше інспектував. Планував зняти сюжет про зручність маршруту, але сталося непередбачуване: після Дарницького вокзалу рейковий автобус зупинився. "Була перша коротка зупинка хвилин на п’ять. Усі посміялися – буває. Постояли, поїхали далі", - розповів очевидець.

Експрес Київ-Бориспіль зламався на другий день після запуску

Експрес Київ-Бориспіль зламався на другий день після запуску

Друга зупинка вже на під'їзді до Борисполя виявилася куди довшою. Люди почали метушитися, адже більша частина уже запізнювалася на літаки. "Почалось якесь напруження, люди почали казати, що вони запізнюються", - каже свідок. Кілька людей не витримали та зістрибнули з потяга – з валізами просто у кучугури снігу. І чкурнули до аеропорту пішки.

Після майже години простою без опалення і з неробочою вбиральнею, потяг почав рухатися – його підчепив інший і відбуксирував до аеропорту. Щонайменше один чоловік таки запізнився на рейс. Даніель Беккер мав вилетіти на роботу в Австралію, але тепер лишається в Києві. "Поїздка на потягу мені коштувала 550 доларів", - констатував він. Поруч чоловік стежив за розмовою, а потім підійшов і представився керівником Південно-Західної залізниці. Причину поломки пояснив так: новий рейковий автобус – насправді старий. "Ну, дивіться, цим "Песам" більше десяти років. Вона до цього працювала два тижні – їздила по графіку", - сказав Роман Веприцький.

Зараз потяг доправили на ремонт. Веприцький вважає, що проблема не дуже серйозна, бо вагон міг рухатися сам. Пасажирам, якщо ті звернуться, на залізниці обіцяють відшкодувати збитки як за проїзд у потязі, так і за втрачені авіаквитки.

Кореспондент ТСН Антон Страшко

ТСН.ua
Наступна публікація