Експерти засумнівались, що будинок у Києві вибухнув від побутового газу

Дата публікації
Перегляди
1554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Експерти засумнівались, що будинок у Києві вибухнув від побутового газу

Фото: Фото Валерії Ковалінської/ТСН

Раніше ця версія вибуху була основною.

Невідомою на сьогодні залишається причина вибуху у будинку на Голосіївському проспекті Києва. Рятувальники вважають, що епіцентр був у квартирі загиблого Костянтина Кудіна, проте ця версія не остаточна, йдеться у сюжеті ТСН.16:45.

В старій споруді гаряча вода не подавалася централізовано, а нагрівалася газовими колонками. Та називати побутовий газ причиною трагедії експерти поки що не квапляться.

"Служба Київгазу не підтверджує, що на газорегуляторному пункті у них були скачки тиску і були якісь раптові викиди газу", - повідомив керівник управління з надзвичайних ситуацій КМДА Роман Ткачук.

Влада обіцяє надати квартири потерпілим від вибуху в столичній триповерхівці

Влада обіцяє надати квартири потерпілим від вибуху в столичній триповерхівці

Не встановлено також, чи причетний до вибуху забудовник, який зводив поруч висотку. Комісія уважає, у нього не було мотиву завдавати руйнівної шкоди. Тож чому вибухнула триповерхівка у центральному районі Києва - питання залишається відкритим.

До наступного тижня столична влада обіцяє розібратися із компенсаціями потерпілим: вирішити, які квартири та коли саме вони їх отримають.

Сьогодні попрощалися з загиблою під час вибуху Оксаною Гуровою – на прощання прийшли родичі та колеги по дитсадочку, де вона була вихователькою. Близькі сподіваються, що про двох її синів, які залишились фактично сиротами, хтось подбає. В них є бабуся, та вже старенька.

Ховатимуть жінку на Житомирщині. А потім бабуся з онуками переселяться в гуртожиток на вулиці Оболонській на столичному Подолі. Там після вибуху мешкають вже 32 людини з Голосіївського проспекту. Посадовці запевняють: питання нових квартир вирішать протягом тижня. Резервний житловий фонд у Києві є.

"Було встановлено термін - до 17 липня департамент будівництва спільно з адміністрацією повинні надати варіанти вирішення цього питання. Або це будуть квартири, або ще щось", - каже голова Голосіївської райадміністрації Наталія Бондар.

Що робити зі зруйнованим будинком, ще не вирішили. Після вибуху без даху над головою лишилися 75 осіб. Влада допомагає відновити документи, передає продуктові пайки. Обіцяють перевести у нові школи і дитсадочки п'ятьох дітей, якщо їх поселять далеко від рідного району. А от 17-річному Тарасові, в якого загинула мати, цього року вступати до вишу. Посприяти в цьому йому також пообіцяли.

Кореспондент ТСН Станіслав Фещенко

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1554
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація