Екс-нардеп Ржавський оприлюднив фото з місця вбивства його сина

Олександр не вірив, що погрози обернуться жорстокою розправою.

Екс-нардеп Олександр Ржавський оприлюднив фото з місця вбивства його старшого сина Дмитра. Знімки були оприлюднені під час прес-конференції у Києві, передає кореспондент ТСН.

Як розповів Олександр, у невеликому виробничому приміщенні, яке належало його синові, все було залите кров'ю. А у Дмитра були глибокі порізи на шиї та на передпліччях, і було зрозуміло, що з таких поранень кров била фонтаном.

"Його вбивство було схожим на дуже жорстоку страту… Все залито кров'ю в різних місцях. Стоїть відро наполовину з водою та кров'ю. Приміщення розміром десь 6*8, і дуже багато крові по різних місцях ", - каже Ржавський.

За словами колишнього парламентаря, він знав, що синові надходять погрози смертю – вони надходили під час особистих зустрічей з людиною, яку родина Ржавського підозрює у скоєнні злочину. Однак, каже екс-нардеп, ці погрози не сприймалися серйозно, бо між Дмитром та погрожувальником не було протиріч, які можна було б вважати суттєвими.

"Це так само, як наступивши комусь на ногу в транспорті, ви не очікуєте, що ця людина вас вб'є. Ситуація була приблизно така. Ми знаємо, хто погрожував, але не знаємо причини, чому так сталося… Син виконував ремонтні роботи і нестиковка складала 32 тис. грн. Він вважав, що виконав робіт на 560 тис. грн, а вони – що на 528 тисяч. Це не та сума, через що виникають "бізнес-розбірки". Але погрози надходили", - розповідає колишній депутат.

Також Ржавський наголосив, що вважає дії слідчих у цій справі недостатніми та недбалими. Родина вбитого проводить власне розслідування.

"Перша експертиза має бути – дослідження гаджетів та електронних пристроїв. Але поліція досі не перевіряла його особисті ресурси та сторінки. Слідство йде за незрозумілим для мене планом", - запевняє екс-нардеп.

Прощання з Дмитром Ржавським відбудеться цієї суботи, 7 липня, у Бучі, що на Київщині. У 40-річного бізнесмена залишилось шестеро дітей.

Повʼязані теми:

Наступна публікація