Двоє милих кошенят зі столичного Подолу рано залишилися без мами: їм потрібні сім’ї (фото)

Двоє милих кошенят зі столичного Подолу рано залишилися без мами: їм потрібні сім’ї (фото)

Маму кошенят, яку годували місцеві мешканці, "викрали".

Двоє кошенят, яким 2,5 місяця, змушені жити в клітці у ветеринарній лікарні в Києві, бо немає кому забрати їх додому. Пошук господарів триває вже майже місяць.

Про це ТСН.ua повідомила волонтерка Неллі Вернер, яка зараз шукає для тваринок сім’ї.

“Замість того, аби гратися, бігати, розвиватися активно, як і годиться кошенятам, вони змушені чекати тижнями за ґратами, у тісній клітці”, - розповідає волонтерка. 

За її словами, понад місяць тому на Подолі “викрали” їхню маму, яку годували місцеві мешканці. Це, каже волонтека, зробила одна людина, яка прагне стерилізувати усіх котів у районі. 

"Ця людина замовила у спеціальній службі відлов незнайомої для неї кішки. Та ніхто з учасників не помітив, що кішка має повні груди молока. Я ж точно знала, що вона народила кошенят 1-2 травня. Не знаю, скільки їх було від початку. Коли мама вивела малечу вперше на прогулянку, люди бачили трьох. А потім розповіли, як одного забрала ворона. Лишилися двійко кошенят", - розповідає Неллі Вернер.

Малеча ходила на даху невисокої будівлі на Подолі. Навколо будівлі - паркан, сама територія безлюдна.

"І ось у півторамісячному віці, під час шаленої спеки +35, ці крихітні тваринки лишаються без мами. Майже сліпі на вигляд - вони навіть на землю самі не могли спускатися, не знали, де годують, бо мама їм ще не показала", - каже волонтерка.

Зловити їх вдалося лише на п’ятий день спроб. "Кошенята не лише зголодніли - в них закисали очі, тому волонтери відвезли їх до ветеринарів на лікування на час відсутності мами. Але так сталося, що для належного догляду ветеринари мусили приручити малих. Їх відмили, обробили від паразитів і навчили довіряти людям. У лоток кошенята почали ходити самі одразу.  А тепер відпускати їх на волю рівнозначно смерті. Мама-дикунка стерилізована їх не прийме, до того ж вона вже підхопила лишай, а це чергова небезпека для малих”, - бідкається волонтерка. 

Вона дуже просить відгукнутися людей, які могли б забрати хоча би одну з маленьких кішок. 

“Кошенятам потрібні сім’ї, в яких вони будуть у безпеці, де про них дбатимуть. Ми готові віддати їх у квартиру за наявності у вас сітки на вікні, або у приватний будинок. Згодом допоможемо зі стерилізацією. Хочеться лише, щоб вони мали простір для ігор і безпечні умови, аби жили довго та щасливо, тішили своїх господарів, дарували їм радість і тепло. Бо вуличні коти, на жаль, переважно живуть 2-3 роки. Кошенятам дуже потрібні сім’ї”, - додала волонтерка. 

Якщо ви бажаєте забрати кошеня і отримати вірного пухнастого друга - звертайтеся за телефоном: O99-291-44-3O (Неллі). 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1240
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація