Двох поліцейських, через яких чоловік замерз на смерть, відправили до СІЗО

Двох поліцейських, через яких чоловік замерз на смерть, відправили до СІЗО

Ілюстрація / Фото: Shutterstock

Третього триматимуть під домашнім арештом.

Печерський районний суд Києва обрав запобіжні заходи трьом поліцейським, які висадили порушника правопорядку серед лісу, після чого чоловік помер.

Як повідомляє Державне бюро розслідувань, двом працівникам поліції обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без можливості внесення застави, третьому – цілодобовий домашній арешт з відстороненням від посади терміном на 2 місяці.

Поліцейським повідомили про підозру у перевищенні влади працівниками правоохоронного органу, що призвело до тяжких наслідків – смерті людини. У разі доведення провини поліцейським загрожує позбавлення волі строком від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади терміном до трьох років.

Нагадаємо, 17 лютого патрульні поліцейські отримали повідомлення про порушення громадського порядку в одному з районів Києва. На місці події виявили агресивно налаштованого 31-річного чоловіка, якого намагались "заспокоїти", застосувавши силу та кайданки. Далі його силоміць посадили до службового автомобіля і потім висадили на виїзді з Києва. Згодом тіло цього чоловіка виявили у лісосмузі за містом – він замерз на смерть.

Повʼязані теми:

Наступна публікація