ДТП, затори і комунальники з лопатами: Київ пережив транспортний колапс через снігопад

ДТП, затори і комунальники з лопатами: Київ пережив транспортний колапс через снігопад

Фото: УНІАН

Ніч і ранок наступного дня також не обіцяють бути легкими.

Київ у середу засипає снігом – до столиці дістався циклон із Балкан. Заметіль розпочалася ще з ночі, а дещо вщухнути має лишень завтра, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На дороги Києва вигнали майже чотири сотні одиниць снігозбиральної техніки, але навіть вона буксувала та не могла нормально працювати. Затори на схилах і вузьких вуличках стали типовою картиною для дня. У КМДА запевняють, що комунальна техніка має датчики, тому можна перевірити онлайн, де вона працює. Наживо техніку теж можна побачити, однак вона радше не їде, а тягнеться разом з усіма у заторах.

Негода у Києві: чи пройде влада черговий іспит снігом

Негода у Києві: чи пройде влада черговий іспит снігом

Рух ускладнився через чималу кількість ДТП. "Підрізав інший водій. Дорога не почищена, трішки крутнув руля, занесло і все", - розповів учасник однієї з автопригод. Інший, таксист, наздогнав німецький електрокар – і теж винуватить дорожнє покриття. "Вкатаний сніг, що лід", - каже він. Затори на дорогах також і через фури, що не можуть видряпатися на гірки. Їх буксують тягачами, які запопадливо розставили на проблемних ділянках.

Великогобаритний транспорт до Києва перестали впускати лишень надвечір. Найшвидше в середу в Києві пересуватися на метро, пішки або на лижах. Чистити навіть тротуари – проблема, бо німецький снігоочисник налаштований на рівні дороги, а українські доріжки для пішоходів із вибоїнами і нерівностями – у працівників з лопатами виходить значно краще. Роботи їм ще буде вдосталь, адже, за прогнозами синоптиків, сипатиме всю ніч, а вдарять морози.

Кореспондент ТСН Інна Боднар

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація