ДТП із 5 постраждалими в Києві: на маршрутці була одночасно літня та зимова гума

ДТП із 5 постраждалими в Києві: на маршрутці була одночасно літня та зимова гума

Фото: ТСН

Фахівці кажуть, що аварія в такому разі є просто питанням часу.

Маршрутка, яка минулого ранку втрапила в ДТП на вулиці Богатирській у столиці, порушувала правила повороту та була "взута" не за правилами – на колесах стояла як зимова, так і літня гума. Водій же здійснював перевезення нелегально, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сам перевізник із закидами поліції та інспекторів транспортної безпеки категорично не згоден. Чоловік твердить, що не виконував ніяких рейсів, а просто підвозив знайомих. "У мене маршрута немає. Мене попросили", - каже він.

П'ятеро людей постраждали внаслідок ДПТ, яку спричинив водій маршрутки

П'ятеро людей постраждали внаслідок ДПТ, яку спричинив водій маршрутки

Експерти застерігають, що шанси на відшкодування збитків у потерпілих у такому випадку мінімальні, адже в нелегальні маршрутки пасажири сідають на свій страх і ризик. Водії ж бідкаються не на документальні підстави своєї роботи, а на стан доріг – мовляв, це значно небезпечніша складова, ніж паперове оформлення перевезень. "Краще хай дорогу зроблять, щоб ми нормально від’їжджали", - твердять вони.

Нині у столиці налічується 22 ліцензовані перевізники, котрі мають 1,5 тисячі машин і забезпечують 155 маршрутів. Однак у реальності на дороги виїжджають набагато більше маршруток, точну кількість яких відстежити неможливо. "На даний момент у нас діє мораторій на проведення планових та позапланових перевірок. Один акт маємо право складати в день на один транспортний засіб", - пояснив інспектор Роман Романченко.

Декому з перевізників сплатити штраф у 1700 гривень простіше, ніж оформлювати документи. А пасажири часто навіть не здогадуються, що користуються нелегальною послугою. Цим питанням кияни переймаються далеко не в першу чергу – важливішими за законність є зручність і швидкість пересування.

Як повідомлялося, в Оболонському районі столиці внаслідок зіткнення маршрутного таксі та позашляховика постраждали п’ятеро осіб. Попередньо встановлено, що водій маршрутки, рухаючись у напрямку Героїв Дніпра, порушив правила дорожнього руху, скоїв поворот у невстановленому місці, внаслідок чого автомобіль ”Вольво ХС 90” вдарив мікроавтобус у праву сторону. У результаті маршрутка перекинулася на лівий бік. П’ятеро пасажирів маршрутного таксі отримали тілесні ушкодження (попередньо - нетяжкі), їх госпіталізували.

Кореспондент ТСН Ольга Нескородяна

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація