Дрифт на Софіївській площі: гонщик спробував виправдатися і розповів свою версію подій, але потрапив у скандал

Дрифт на Софіївській площі: гонщик спробував виправдатися і розповів свою версію подій, але потрапив у скандал

Фото: Інформатор

Спортсмен опублікував відео, в якому розповідає про інцидент, а пізніше видалив ролик.

Історія зі скандальним дрифтом на Софіївській площі отримала продовження. Чемпіон України з дрифтингу Олександр Гринчук спробував виправдатися та заявив, що компанія Red Bull знімала ролик до Дня прапора та Дня Незалежності. Відео також начебто повинно було популяризувати бренд.

Про це з посиланням на відео Олександра Гринчука пише "Українська правда".

За словами гонщика, він вже близько дев'яти років є атлетом компанії і за контрактом повинен брати участь в проєктах, організованих в різних куточках світу.

"У мене в контракті прописано, що я повинен взяти участь в проектах, одним з яких був оголошений парний дрифт в центрі Києва з запрошеним колегою по цеху Red Bull з Ірландії віце чемпіоном Європи Конором Шанаханом", — розповів Олександр Гринчук.

Знімання реклами стартували рано-вранці. Час від часу на площу приїжджали поліцейські, яких викликали місцеві мешканці, схвильовані тим, що дрифтери залишають на площі сліди від шин. Проте потім, каже Гринчук, копи "майже відразу ж їхали".

"Години через 3 вони почали офігівати від виття, яке влаштували блогери та політикани". Тоді на майданчик NoMotors, де в цей час перебували спортсмени і машини, знову приїхали правоохоронці.

Після того, як дрифт відбувся, а зняти сюжети прибули блогери та центральні телеканали, учасники заїзду почали збирати обладнання. За словами Гринчука, компанія по закінченню подібних акцій начебто запускає на територію клінінгову компанію, яка відмиває дорогу. 

Однак пізніше на площу знову приїхала поліція, яка почала опитувати дрифтерів. Потім копи викликали евакуатори, щоб забрати машини на штрафмайданчики в якості речового доказу, додав Гринчук.

Відзначимо, що частину  відеозвернення, в якому Гринчук розповідає свою версію подій, згодом з Мережі видалили.

Однак фрагмент, в якому виправдовується спортсмен, встигли побачити підписники. В результаті чого вони бурхливо відреагували на інцидент.

  • Вирізали момент про дрифт на площі.
  • Дуже шкода, що вирізали шматок про дрифт на Софійці.
  • А буде відео, чому видалив відео з Софіївською площею?

Нагадаємо, що в Національному заповіднику "Софія Київська" повідомили, що ніяких погоджень на зйомки дріфту автомобілів на Софійській площі керівництво не надавало.

Як alyona разом з волонтерами відмивала Софійську площу після дрифту

Як alyona разом з волонтерами відмивала Софійську площу після дрифту

Повʼязані теми:

Наступна публікація