До затриманих під час рейду в нічному клубі у Києві не пускають адвоката і родичів

До затриманих під час рейду в нічному клубі у Києві не пускають адвоката і родичів

Ілюстрація. / Фото: УНІАН

Передати затриманим паспорти також забороняють.

До затриманих під час облави поліції відвідувачам нічного клубу Jugendhub в військкомат не пускають адвоката і родичів, які перебувають біля його будинку.

Про це повідомив представник юридичної компанії Міллер, адвокати якої будуть представляти інтереси затриманих, Масі Найєм.

"Станом на 17:56: адвоката Романа Стоічева (який буде захищати затриманих) не пускають. Нікого не випускають з військкомату. Поліція не приїжджає на виклик, який робив адвокат, понад 40 хвилин ніякої реакції", - повідомив він.

Також він повідомив, що родичі затриманих, які перебувають у військкоматі, потрапити до них не можуть, передати затриманим паспорти також забороняють.

#Jugendhub по состоянию на 17:56 - адвоката Roman Stoichev не пускают. он там. - никого не выпускают из военкомата. -...

Опубліковано Masi Nayyem 28 жовтня 2017 р.

Нагадаємо, правоохоронці провели обшук в одному з нічних клубів Києва. Під час нього в 17 осіб були знайдені наркотичні речовини. У розважальному закладі також виявлено 11 малолітніх та 32 особи, які ухиляються від призову на строкову службу. Останніх доставлено до столичного пункту збору призовників, а дітей передали батькам. За всіма виявленими фактами правопорушень поліція Шевченківського району столиці проводить перевірку. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація