До туристів, які поїхали на обсервацію в "Козацький", приїхав домовлятись міністр інфраструктури

До туристів, які поїхали на обсервацію в "Козацький", приїхав домовлятись міністр інфраструктури

Фото: ТСН.ua

Українцям, які евакуювались з Балі, пропонують кілька варіантів.

Туристи, які погодились на обсервацію у готелі "Козацький" в центрі Києва, досі не заселені і чекають на остаточне рішення щодо їхнього питання. Як повідомляє кореспондент ТСН з місця подій, українці з речами нині перебувають на подвір’ї "Козацького". До них приїхав міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Люди розповіли журналістам, що їм пропонується кілька варіантів. Або залишитись безкоштовно у "Козацькому", водночас харчування буде платним (або організоване власноруч, або від готелю, що коштуватиме 1200 грн), або поїхати на платну обсервацію до Пуща-Водиці, де утримання коштуватиме понад 300 євро. Також можна поїхати додому за умови складання адміністративного протоколу. Як відомо, штраф за порушення карантину складає від 17 до 34 тисяч гривень. За непідтвердженими даними, хтось вже погодився на протокол.

Крім того, одна дівчина сказала, що в ході перемовин з міністром вийшли на ще один варіант – поселитись до готелю на три дні, і якщо за цей термін тест не покаже хвороби, можна продовжити самоізоляцію вдома. Однак не відомо, чи цей варіант затверджено. ТСН чекає на офіційну інформацію за результатами спілкування туристів з Криклієм.

Кореспондентка ТСН Вікторія Ковцун

Як відомо, після повернення з-за кордону відтепер українці, які повернуться додому з інших країн, будуть змушені два тижні провести у спеціально підготованих для ізоляції закладах.

Напередодні через це у аеропорту "Бориспіль" відбулася сутичка. Від українців, які прибули спецрейсом з В'єтнаму,  вимагали обсервації у готелі. Ті не погодились і почали виламувати двері терміналу. Частині це вдалося зробити, інших заспокоїли правоохоронці, врешті усіх відпустили.

І понад 700 українців напередодні повернулися спецпотягом з Москви. У вагонах вони підписали згоду на самоізоляцію. На вокзалі чергувала спеціальна швидка на випадок, якщо у когось будуть симптоми коронавірусу. Головний санітарний лікар країни заявив, що всі, хто вважатимуться контактними, теж пройдуть самоізоляцію або вдома, або в спеціальних місцях для обсервації. За цим буде встановлений жорсткий контроль і посилена відповідальність за порушення.

У аеропорту "Бориспіль" пасажири з Катару відмовляються їхати на обсервацію

У аеропорту "Бориспіль" пасажири з Катару відмовляються їхати на обсервацію

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація