До "Київметробуду" та "Укргазбанку" прийшли з обшуками у справі будівництва метро на Виноградар

Дата публікації
Перегляди
1377
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До "Київметробуду" та "Укргазбанку" прийшли з обшуками у справі будівництва метро на Виноградар

Фото: фото: Юлія Яценко

Розслідують справу про розкрадання 1,7 млрд гривень.

Оперативники СБУ 11 лютого прийшли з обшуками до ПАТ "Київметробуду", їхніх посадових осіб, а також відділеннях АБ "Укргазбанку" та низки приватних структур.

Про це повідомляє пресслужба офісу Генпрокурора.

Фігурантів обшуків підозрюють в організації заволодіння бюджетними коштами, "зокрема за фактом безпідставного розміщення на депозитних рахунках 1,7 млрд грн, виділених на будівництво метро".

"Йдеться про будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі м. Києва", - додали в ОГП.

Нагадаємо, "Київський метрополітен" оголосив тендер на будівництво ділянки метро від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар вартістю 6,3 млрд грн у січні 2018 року. Втім, дата проведення тендеру неодноразово переносилася. Останні торги метрополітен оголосив 11 вересня. Проєкт будівництва затвердили ще у липні минулого року.

На початку листопада у столичній підземці визначились із будівельником ділянки Сирецько-Печерської лінії від станції "Сирець" на житловий масив Виноградар з електродепо у Подільському районі та дільницею вилочного відгалуження в бік станції "Виноградар". Ним стало ПАТ "Київметробуд", яке запропонувало найнижчу ціну.

17 січня, стало відомо, що завершення будівництва ділянки на житловий масив Виноградар відкладається на рік.

Власники компанії, яка будує метро на Виноградар, обіцяють добудувати його до 2021 року

Власники компанії, яка будує метро на Виноградар, обіцяють добудувати його до 2021 року
Наступна публікація