До Києва повернулись масштабні затори: тривалість годин "пік" збільшилася щонайменше на 50%

До Києва повернулись масштабні затори: тривалість годин "пік" збільшилася щонайменше на 50%

Фото: Associated Press

Значне посилення трафіку спостерігається від початку поточного тижня.

Карантин ще не завершився, а столицю вже заполонили автомобілі. Експерти провели дослідження, за результатами якого, кияни затримуються в дорозі на 20 хвилин більше, ніж два тижні тому. Припускають, що людям набридло сидіти вдома, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

Трафік у столиці зовсім не карантинний. На проспекті Перемоги утворився п’ятикілометровий затор, машини стоять аж від Кільцевої дороги. Перше, що одразу кидається в очі - це рух на смузі громадського транспорту. Замість маршруток і автобусів тут господарюють легковики.

Ще два тижні тому трафік на проспекті був значно вільніший. Більшість водіїв кажуть, що їдуть на роботу.

"Загального користування транспорту немає, люди їдуть на роботу. Фірми працюють, карантину не дотримуються", - кажуть водії.

Ще немає восьмої години, а на Олени Теліги вже стоять автомобілі. Від самого ранку і аж до вечора тут вже традиційно паралізований рух транспорту. Пані Любов також їде на роботу, каже, без головного бухгалтера компанія не виживе.

Колапс і в центрі міста. На Хрещатику в перші дні карантину було вільно, а нині рух дорогою ускладнений.

Транспортні аналітики провели дослідження. З початку цього тижня ранковий “пік” у Києві подовжився до 56% порівняно з кінцем березня. А вечірній, з 18:00 до 20:00 – ще більше. Час на шлях додому довший на 63 відсотки.

"Збільшення кількості автотранспорту в “карантинному” Києві – наслідок того, що зараз автомобіль - єдиний масовий доступний транспорт. Якщо не відкриють громадський транспорт, кияни добиратимуться на роботу автотранспортом 2-3 години в один бік", - каже експерт з транспортного планування Дмитро Беспалов.

А самі ж кияни з цього приводу жартують. Кажуть, у період карантину столиця настільки відновилась, що знову повернулися затори.

Кореспонденти ТСН Наталя Островська та Олена Гущик

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація