До Києва через снігопад та хуртовину заборонили в’їзд великогабаритного транспорту

До Києва через снігопад та хуртовину заборонили в’їзд великогабаритного транспорту

Фото: ДСНС

Тимчасове обмеження руху ввели з 17-ї години 23 січня.

У Києві через погіршення погодних умов у середу, 23 січня, з 17:00 до 21:00 обмежили в’їзд великогабаритного транспорту.

Про це повідомили у прес-службі КМДА.

"В’їзд до Києва великогабаритного транспорту буде заборонено із 17:00 до 21:00. Просимо водіїв врахувати цю інформацію під час формування маршрутів через Київ", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, через негоду у столиці введено оперативне положення – курсування з відхиленням від графіка руху.

Окремо наголошується, що з 9-ї години на цілодобовий режим переведено функціонування Штабу з організації заходів щодо протидії загрозам під час ускладнення погодних умов.

"Головним завданням штабу, зокрема, є: моніторинг ситуації, своєчасне залучення необхідних сил та засобів, організація взаємодії щодо протидії загрозам; координація дій органів влади, налагодження міської та міжобласної взаємодії для управління транспортними потоками у разі введення обмеження руху транспорту; залучення у необхідній кількості снігоочисної та посипальної техніки підрядних організацій; завчасне обмеження руху, у тому числі, пасажирських перевезень, та спрямування при цьому транспортних засобів об’їзними шляхами або до місць відстою; організація роботи стаціонарних і мобільних пунктів обігріву для надання допомоги мешканцям і учасникам дорожнього руху; контроль за сталим функціонуванням систем життєзабезпечення, особливо на об’єктах газо-, тепло-, електро- та водопостачання", - пояснили у КМДА.

Нагадаємо, раніше синоптики попередили про негоду у Києві. За даними Укргідрометеоцентру, очікується приріст снігового покриву 10-15 см, подекуди до 20 см. Своєю чергою у Київській міській держадміністрації закликали мешканців столиці у період погіршення погодних умов не користуватися особистими авто та, за можливості, віддавати перевагу громадському транспорту.

"Окрім того, для належної роботи снігоприбиральної техніки закликаємо водіїв не паркувати автомобілі обабіч вулиць та доріг і в заборонених для цього місцях”, - додали в КМДА.

Повʼязані теми:

Наступна публікація