До алеї Небесної сотні нескінченним потоком йдуть небайдужі

До алеї Небесної сотні нескінченним потоком йдуть небайдужі

Фото: УНІАН

Українці вшановують пам'ять полеглих на Майдані.

Сьогодні, 20 лютого, в Україні вшановують пам'ять загиблих під час Революції гідності активістів. До алеї Небесної сотні, де розташований меморіал героїв, люди йдуть нескінченним потоком, передає кореспондент ТСН.

Люди несуть квіти і лампадки, багато не стримують сліз. На місце загибелі Небесної сотні приходять їхні родичі, учасники подій, які вижили, та просто небайдужі. Родичів у цей день засмучує не лише сам факт смерті їхніх близьких, а й те, що за 5 років так і не було завершене слідство та не закінчений судовий процес.

Раніше повідомлялося, що генеральний прокурор Юрій Луценко у соцмережі відзвітував - слідство встановило 66 виконавців, 46 із них утекли до Росії. Справа має 988 томів.

"Загибель та поранення учасників мирних зібрань на Майдані перебуває в прямому причинному зв'язку з рішеннями і діями екс-президента Януковича, екс-голови СБУ Якименка та його підлеглих Тоцького, Ганжі, Потієвського, Щеголєва, екс-міністра внутрішніх справ Захарченка та його підлеглих Шуляка, Конопляника, Миколенка, Міністра оборони Лебедєва, екс-начальника Генштабу Замани", - зазначив Луценко.

День жалоби: Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні

День жалоби: Україна вшановує пам'ять Героїв Небесної сотні

Кореспондент ТСН Наталя Нагорна

Повʼязані теми:

Наступна публікація