32 роки та громадянин Узбекистану: що відомо про терориста, який погрожує підірвати банк у Києві

32 роки та громадянин Узбекистану: що відомо про терориста, який погрожує підірвати банк у Києві

Фото: Facebook/Ігор Мосійчук

Правоохоронці ведуть переговори зі зловмисником.

Особу чоловіка, який увірвався до відділення "Універсал Банку" в центрі Києва і погрожує вибухом, правоохоронці вже встановили. Відомо, що терорист із собою має рюкзак і стверджує, що в ньому - бомба. Він громадянин Узбекистану.

Про це повідомив заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко.

"За попередньою інформацією, особою, яка погрожує терористичним актом, є громадянин Узбекистану - Карімов Сухроб Рахманович , 25.03.1988 р.н. Судячи з його соціальних мереж, це психічно неврівноважена особа. Ми поки що не знаємо, наскільки серйозні його наміри, та чи дійсно в нього справжня вибухівка. Тому наразі обрана стратегія перемовин", - повідомив Геращенко.

Про вимоги терориста поки що нічого невідомо. Він вимагає, аби до нього прийшли представники телеканалів і він вийшов у прямий ефір. 

Представники поліції почали перемовини з терористом та запропонували йому здатися.

Нагадаємо:

  • 3 серпня о 12:00 до поліції надійшов дзвінок від працівниці банку, яка й повідомила про чоловіка, який погрожує вибухом.
  • Із відділення банку евакуювали працівників. Там ніби добровільно залишилася керівниця відділення.
  • Також евакуювали працівників із бізнес-центру, в якому розміщений банк. Правоохоронці перекрили територію навколо банку, також перекрили рух транспорту. На місці працюють поліцейські, вибухотехніки, рятувальники, медики.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
10к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація