Дизайнерська спецівка: для працівників п'ятьох муніципальних служб Києва розробили нову форму

Дизайнерська спецівка: для працівників п'ятьох муніципальних служб Києва розробили нову форму

Фото: ТСН

Восени дизайнери представлять уже готові образи на українському тижні моди.

Четверо українських дизайнерів отримали завдання від влади Києва розробити нову й стильну форму для п'ятьох муніципальних служб. Свої ескізи вони вже презентували, тепер беруться до пошиття.

А восени представлять уже готові образи на українському тижні моди. Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Одна з вимог - кольори спецівок для кожної з муніципальних служб. Аби зрозуміти, без яких елементів не обійтись у роботі, Софія Русинович розпитувала лікаря "швидкої" сама.

А дизайнерка Ядвіга Нетикша розробила з авторським принтом форму для озеленювачів. Не боялась експериментувати з образами.

"Зараз ми звертали більше уваги на трендовість і фешн-подачу образів. І так як ми хочемо рухатися в бік європейського світу, розвивати нашу країну, ми хотіли більше застосувати фешн-тренди, які котируються в Європі", - пояснила вона.

Поки образи готують для показу на українському тижні моди. Потім усі елементи шоу приберуть. Кирило Харитонцев, окрім того, що дизайнер, на додачу ще й стиліст.

"Коли розробляли ці ескізи, ми розуміли, що у багатьох жінок різні фігури, різний зріст. Ми не шиємо на моделей, і я це прекрасно розумію", - каже він.

Самі комунальники про створення нової форми для себе вже чули. Із дозволу дизайнерів ТСН показала їм ескізи. Працівники муніципальної охорони, а це переважно ветерани АТО та ООС, зізналися, що не готові носити шкіряну куртку-косуху. Утім, серед варіантів знайшли те, що може підійти.

Українські дизайнери розробили форму для 5-ти муніципальних служб

Українські дизайнери розробили форму для 5-ти муніципальних служб

Контролерка Галина, каже, що їй на роботу хочеться ходити красивою.

А от озеленювач Віталій працює на вулиці і в спеку, і в холод. Тож про красу думає в останню чергу. Головне аби було комфортно.

Серед працівників метро обрали чергову по станції. Червоний головний убір та синій костюм - класика, яку столичні урядовці просять дизайнерів не змінювати.

А от працівники "швидкої" кажуть, що за весь час форм у них було вже чимало. До модних експериментів тут готові.

Які ж саме форми вдягнуть на себе працівники муніципальних служб, поки що не знає ніхто. Але, що точно відомо, шитимуть їх українські виробники.

Повʼязані теми:

Наступна публікація