Дизайн інтер'єру українського салону краси визнано найкращим у світі

Автор
Юлія ШевченкоЮлія Шевченко
Дата публікації
Перегляди
7330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Дизайн інтер'єру українського салону краси визнано найкращим у світі

З-поміж 4 тисяч учасників український салон став найкращим.

Найгарніший у світі салон — в Україні. Дизайн інтер'єру українського салону краси переміг на міжнародному конкурсі в Нью-Йорку.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

Така нагорода — це як Оскар у дизайнерському світі. Український салон краси визнали найкращим серед 4 тисяч учасників. Особливість закладу в тому, що манікюр там роблять за барною стійкою і наливають коктейлі. А ще те, що дизайнери намагалися зробити його максимально не схожим на салони краси, щоб і чоловіки там почувалися комфортно. 

Власницею салону-переможця є канадійка за походженням Ельвіра. Вона вийшла заміж за українця і вирішила зробити тут незвичайний бізнес.

Салон можна трансформувати з салону краси у бар, просто прибравши косметичну продукцію з полиць, замінивши на алкогольні напої. Головна ідея в тому, щоб салон не виглядав суто жіночим і не відштовхував чоловіків,яким часто некомфортно сидіти серед рожевих шпалер.

"Вірите, чи ні, але ми стали місцем, куди почали ходити родинами", — говорить власниця салону.

Дизайн інтер'єру розробили невеличкою командою — всього три людини. В основі усього величезна бетонна арка, її відливали впродовж 4-х місяців. Частина стін із нержавійки з титановим напиленням.

Власниці спершу проєкт не сподобався, але згодом погодилася, бо ж дизайнери імениті і нічого ще не зіпсували.

Бюджет проєкту не розголошують, але говорять, що його реалізація обійшлася дорого. Франшизою такого салону вже зацікавилися інвестори з Дубая.

Дизайн українського салону краси визнали найгарнішим у світі

Дизайн українського салону краси визнали найгарнішим у світі

Нагадаємо, що в Національному банку підрахували, яких же фінансових збитків завдасть січневий локдаун. Попередньо, втрати можуть сягнути 0,2% ВВП, у гривнях — це 9 мільярдів. Усі, кого зачепили так звані "зимові канікули" від уряду, приголомшені.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
7330
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація