Дивовижне повернення: киянин знайшов свого пса через рік після загадкового зникнення

Дивовижне повернення: киянин знайшов свого пса через рік після загадкового зникнення

Де він був увесь цей час, господар не уявляє.

Вівчарка Тайсон через рік після зникнення, повернувся додому завдяки соцмережам, волонтерам і рятівникам, коли його господар уже втратив надію побачити друга.

«Обережно, злий собака» -  табличку з дверей Євген не зняв навіть після зникнення Тайсона. Відучора вівчарка знову всередині. Тайсон лежить у кутку кіностудії, тут працює його господар, і саме звідси пес зник ще піврічним цуценям. Євгену лишились тільки фото.

«Я не чекав вже. Через три місяці ми зрозуміли, що це вже все», - розповідає господар  Тайсона.

Де він був увесь цей час, господар не уявляє. Власне ім’я пес пам’ятає, але на людей дивиться з острахом.

«Собака дуже змінився, поки це не він. На жаль, чи на щастя, він не може розповісти, де він був», - жалкує Євген.

Свого друга Женя побачив знову два дні тому на світлинах в Мережі. Перш ніж потрапити на очі господареві, публікація назбирала півтори тисячі репостів. Фото Тайсона виклали у Фейсбук волонтери, які випадково знайшли собаку в столичному парку.

До пса Валари та його господарки Олени Тайсон підійшов сам, на лівому березі, за десять кілометрів від кіностудії. Вівчарку вона охороняла чотири години, о другій ночі приїхали рятівники, які піймали собаку і відвезли її до клініки. Далі виклали світлини вівчарки у Мережу. І зробили акцент на дивному ошийнику

«Нашийник заклепаний якимись шурупами і його складно було зняти. І ось стільки місяців він бігав з цим нашийником. Не було ніяких сумнівів, що це той собака» , - каже одна з волонтерок.

Зараз пес відвертає носа від м’ясного супу. І дивиться на годувальників сумними очима. Ветеринари кажуть, ще не оговтався від заспокійливих. Євген переконаний, що усе попереду.

«Хотілося б звичайно, як в казці, у фільмах, щоб він одразу впізнав і кинувся, але такого не сталося. Нічого, згадає», - впевнений Євген.

Повʼязані теми:

Наступна публікація