Дивні столичні ДТП у дощовий день: "Ланос" зіграв у боулінг, а спорткар показав неповторний дріфт

Дивні столичні ДТП у дощовий день: "Ланос" зіграв у боулінг, а спорткар показав неповторний дріфт

Кількість аварій на мокрій дорозі різко збільшилася.

У день зливи в Києві зросла кількість аварій на дорогах. Через десятки ДТП місто зупинилося у величезних заторах, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Проблемним напрямком стала Троєщина. Важлива траса вздовж Дніпра зупинилася через дивну аварію: "Ланос" на швидкості зачепив відбійник, машину розкрутило та кинуло через три полоси на "Мерседес", а потім на тротуарі автомобіль збив пішохода. Постраждалі перебувають у лікарні, водію ж "Ланоса" пощастило минутися самим переляком. "Дощ, аварія", - пояснює він і твердить, що не пам'ятає своєї швидкості, а в зіткненнях не винен, бо машина стала некерованою.

Сильний дощ у Києві спричинив масштабні затори у місті

Сильний дощ у Києві спричинив масштабні затори у місті

Ще одна дивна аварія сталася в центрі столиці, де вщент розбилася дорога спортивна іномарка. Поліція попередньо схиляється до думки, що водій переоцінив можливості свого авто з двигуном об'ємом 6,3 літра – зумів його швидко розігнати, а от у поворот уже не вписався. "Більшість стверджує, що "Мерседес" трохи погарячкував. Він в токійському дріфті входив туди", - каже представник поліції Владислав Понеділок.

Попри те, що на київських дорогах через дощ було й справді слизько, правоохоронці не вважають винуватою в ДТП погоду – значно більшу відповідальність мають водії зі своїми недоліками. "Самовпевненість і неуважність", - називає їх представник поліції.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Аваріі та ДТП
Наступна публікація