Дитину приніс у жертву: суд обирає запобіжний захід киянину, який спалив свого 6-річного сина

Дитину приніс у жертву: суд обирає запобіжний захід киянину, який спалив свого 6-річного сина

Фото: Фото Олени Гущик/ ТСН (https://tsn.ua/)

Чоловік перед злочином конфліктував із ексдружиною.

У Києві розпочалося засідання щодо обрання запобіжного заходу для чоловіка, який після конфлікту з ексдружиною спалив свого 6-річного сина.

Чоловік під час засідання заявив, що свою провину визнає, повідомила із залу суду кореспондентка ТСН Олена Гущик. 

Батько сказав, що дитину приносив у жертву і того вечора врятував її від мук.  "План "А" був не допустити, щоб дитина вижила до 15 жовтня. Почитайте, що в цей день мало бути. За 36 років, які я живу, мені брехали всі родичі. Я вірю в бога, в Ісуса людей", — сказа він.

Чоловік на обліку у психіатра не стоїть. За його словами, дитина скаржилася на те, що мама з нього знущається, а тому хлопчик не хотів з нею жити. 

Суд обирає запобіжний захід батькові, який спалив свою 6-річну дитину 

Суд обирає запобіжний захід батькові, який спалив свою 6-річну дитину 

Як повідомлялося раніше, інцидент стався ввечері 5 жовтня на проспекті Правди у Подільському районі столиці. Поліція отримала повідомлення про те, що в одній з квартир зачинився чоловік з малолітньою дитиною і нікого не впускає. Ігноруючи прохання колишньої дружини та працівників спецслужб відчинити двері, чоловік підпалив житло. Працівники служби порятунку зрізали двері, потрапили всередину приміщення та загасили пожежу. Як виявилося, осередком пожежі був диван, на якому виявили тіло малолітнього хлопчика з ознаками насильницької смерті. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація