Діти під киснем без частини легень: Кличко оприлюднив відео з дитячої лікарні

Діти під киснем без частини легень: Кличко оприлюднив відео з дитячої лікарні

Фото: КМДА

Серед сьогоднішніх пацієнтів, зокрема, двоє малюків, яким по півтора місяці.

Перебіг хвороби в дітей став складнішим. У стаціонарах медзакладів збільшилася кількість дітей, які потребують кисневої підтримки, яких раніше було значно менше.

Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко на онлайн-брифінгу 14 квітня.

Кличко перевірив, як лікують від коронавірусу дітей у міській дитячій інфекційній лікарні та оприлюднив відео з медзакладу.

"Я вже говорив, що складнішим став перебіг хвороби в дітей. У стаціонарах медзакладів збільшилася кількість дітей, які потребують кисневої підтримки, яких раніше було значно менше. Вчора я перевірив, як лікують пацієнтів у міській дитячій  інфекційній лікарні. На сьогодні в медзакладі їх – 41. П’ятеро дітей перебувають на кисневій підтримці. Одна дитина – в реанімації. Медики зазначають, якщо в першу хвилю захворюваності в лікарні потрапляли переважно підлітки, то тепер більшість пацієнтів – дошкільнята. І з більш складним перебігом хвороби та її наслідками", – наголосив Кличко.

Від початку року в міській дитячій інфекційній лікарні медичну допомогу отримали понад 300 дітей.

Серед сьогоднішніх пацієнтів, зокрема, двоє малюків, яким по півтора місяці.

 

"Лікарі говорять, що запроваджені в місті обмеження дають перші результати. Але зазначають, що ситуація складна. Тому я звертаюся до всіх: дотримуйтесь елементарних правил, бережіть своїх дітей. І якщо ми призупинили заняття у школах, це означає, що діти не повинні збиратися великими компаніями, відвідувати публічні місця з великим скупченням людей, де є великий ризик інфікування. Якщо закрили садки – це означає, що  не треба вести маленьких дітей на дитячі майданчики. Пояснюйте дітям правила безпеки! Показуйте, як їх дотримуватися власним прикладом!" – підсумував мер Києва.

Нагадаємо, у столиці подовжили дію суворих карантинних обмежень до 30 квітня.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Локдаун в Україні 2021
Наступна публікація