Директора школи у Києві обурив підручник для третього класу: "Як пояснити дитині, що таке глінтвейн?"

Директора школи у Києві обурив підручник для третього класу: "Як пояснити дитині, що таке глінтвейн?"

Дмитро Ламза зазначив, що йому дуже соромно за таке неоднозначне завдання у підручнику для третього класу.

В одному з підручників для третьокласників батьки виявили дуже неоднозначне завдання для дітей. Про це повідомив директор однієї з київських шкіл Дмитро Ламза.

Директор школи розказав, як нещодавно йому зателефонували батьки дитини, яка навчається у третьому класі та запитали, як пояснити дитині, що таке глінтвейн.

Це шокувало педагога і він поцікавився, чому у батьків виникло таке запитання.

Батьки пояснили, що у підручниках, які роздали у школі, є завдання, де у дитини запитують багато цікавого.

Ланза попросив у батьків фото сторінки.

Завдання звучало так: "На вершині гори Ігор змерз. Його товаришка Ліза запропонувала зігрітися, як це іноді роблять дорослі, спробувавши глінтвейн – напій, що містить алкоголь. Як має вчинити Ігор? Змоделюйте поведінку дітей".

Фото: із соцмереж

Директор школи зазначив, що йому самому стало дуже соромно за таке завдання.

"А тепер запитання: як вчитель має пояснити дитині, що таке глінтвейн і чого діти його хотіли пити? І хто вирішив, що його п’ють дорослі?! Наприклад, мені ніколи не доводилось його куштувати і я не знаю, що це?!", - наголосив він.

Нагадаємо, автори підручника з всесвітньої історії за 11-й клас для українських школярів припустилися жахливої помилки. У розділі "Участь України в міжнародних спортивних змаганнях" вони написали, що нинішній головний тренер збірної України Андрій Шевченко був гравцем італійського "Ювентуса", а не "Мілана". Підручник був випущений в 2019 році видавництвом "Генеза" під авторством Тетяни Ладиченко. 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
36к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація