Діловий центр Києва перенесуть: оприлюднено деталі

Діловий центр Києва перенесуть: оприлюднено деталі

Колаж: facebook.com/genplankyiv

Проєктом Генплану Києва передбачено перенесення ділового центру столиці із середмістя до промзони.

Діловий центр Києва перенесуть. У проєкті Генплану Києва планується перенесення ділового центру столиці із середмістя до промзони Теличка.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці "Генеральний план Києва".

Промислова зона Теличка – одна з найбільших промзон, розташованих на правому березі Києва. Її площа складає близько 200 гектарів. Забудова промрайону формувалась протягом 50-70 років минулого століття. Тут переважають підприємства будівельної індустрії та енергетики. Але основна частина первинних підприємств на території промзони не працює, або перебуває у занедбаному стані, приміщення орендує дрібний бізнес. Близькість до центру міста та зручна транспортна розв'язка, з одного боку, і вихід до річки Дніпро, з іншого, роблять це місце дуже привабливим. Саме тому ревіталізація території та будівництво на Теличці ділового центру, який розвантажив би центр міста, викликає зацікавлення і є дуже перспективним.

"Проєктом Генерального плану міста Києва передбачено формування на території Телички житлово-громадського центру з розміщенням державних адміністративних установ і міжнародних представництв, міських і регіональних адміністративно-ділових, інформаційних, виставково-торгівельних та спортивних комплексів, а також формування зон реабілітації природного комплексу на територіях прилеглих до Дніпра", - йдеться у Генплані Києва.

Орієнтовна площа будівель може скласти, за попередніми розрахунками, близько 4,5 мільйона квадратних метрів, де можливо організувати близько 150 тисяч робочих місць.

"Зміна функціонального використання території та архітектурно-планувальної структури території передбачає поступову трансформацію забудови з можливістю здійснення реконструкції на локальних ділянках, реновацію та реконструкцію теперішньої виробничої забудови із пристосуванням її для нового функціонального використання з частковим, чи повним знесенням морально та фізично амортизованих споруд", - зазначається у Генплані.

Нагадаємо, Київське метро оголосило тендер на проєктування другого виходу на "Вокзальній".

Повʼязані теми:

Наступна публікація