Деякі лікарні Києва, які рятують хворих на COVID-19, працюють уже на 110% від потужності - Кличко

Деякі лікарні Києва, які рятують хворих на COVID-19, працюють уже на 110% від потужності - Кличко

Фото: kyivcity.gov.ua

Ситуація в столиці дуже складна.

Заповненість ліжок у комунальних медзакладах Києва на сьогодні становить понад 77%, однак деякі комунальні медзаклади, що приймають хворих на коронавірус киян, вже заповнені більш ніж на 100%. 

Про це на брифінгу у середу, 7 квітня, заявив Київський міський голова Віталій Кличко.

"Заповненість ліжок у комунальних медзакладах сьогодні – понад 77%. Хочу підкреслити, що деякі комунальні медзаклади, що приймають хворих на коронавірус киян, вже заповнені. Деякі навіть більше ніж на 100%", - розповів Кличко.

Він також показав відео, як лікують хворих на коронавірус у столичній лікарні №3.

"Наприклад, міська лікарня №3, де я побував учора ввечері. Там лікарі кажуть, що працюють уже на 110 відсотків від потужності, тобто додали ще ліжка до підготовлених раніше, щоб приймати пацієнтів, яких привозить швидка", - розповів мер.

За його словами, ситуація в столиці дуже складна.

"У місті є підготовлені вільні місця в пологових будинках і в дитячих лікарнях, а більшість інших медзакладів, що приймають хворих на коронавірус, заповнені", - сказав столичний очільник.

За словами Кличка, з огляду на вказану ситуацію місто продовжує шукати можливості і готувати додаткові ліжка.

"Приймати пацієнтів із COVID-19 готуються, зокрема, в протитуберкульозному диспансері. Там сьогодні ремонтують систему подачі кисню, облаштовують ліжка і вже набирають фахівців, які лікуватимуть хворих на коронавірус. А міський госпіталь ветеранів війни сьогодні приймає пацієнтів інших профілів – зокрема, терапевтичного та неврологічного, яких наразі не можуть приймати інші медзаклади, де звільнили чи звільняють ліжка, щоб лікувати хворих на коронавірус", - розповів він.

Нагадаємо, що станом на ранок 7 квітня у Києві зафіксовано 1 417 нових випадків коронавірусу за добу. Це на 15 випадків менше, ніж 6 квітня (1 432 випадки коронавірусу). Загалом у столиці підтверджено 170 517 випадків COVID-19. 

Від 5 квітня Київ запровадив суворіші обмеження через зростання захворюваності та смертності від коронавірусу. У столиці закрили школи та садочки, транспорт працює за спецперепустками, а містян за можливості відправити на дистанційну роботу або у відпустки. 

Новини України: у другий день транспортного локдауну в громадському транспорті ситуація покращилася

Новини України: у другий день транспортного локдауну в громадському транспорті ситуація покращилася

Повʼязані теми:

Наступна публікація