Десятки українських підприємців протестували під Кабміном: чого вимагали та чи домоглися свого

Десятки українських підприємців протестували під Кабміном: чого вимагали та чи домоглися свого

Фото: УНІАН

Поліція блокувала проїзд до будівлі уряду.

У середмісті Києві біля Кабміну 6 травня мітингували представники малого і середнього бізнесу з різних міст України. Протестувальники вимагали від урядовців послабити карантин, знизити податкове навантаження та розробити програму кредитування, яка допоможе відновитися ФОПам, про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Територію біля урядового кварталу ще вранці перекрили правоохоронці. Тому проїхати на власних авто до будівлі Кабміну підприємцям не вийшло, але вони влаштували імпровізовану сцену біля стадіону імені В. Лобановського. Зрештою, учасники мітингу до будівлі Кабміну попрямували пішки.

Більшість мітингарів були без засобів індивідуального захисту й порушували соціальну дистанцію під час акції. Вони також розгорнули загороджувальну стрічку перед Кабміном, "зачинивши" його таким чином на карантин.

Біля Кабміну мітингували представники малого і середнього бізнесу: що вимагали від урядовців

Біля Кабміну мітингували представники малого і середнього бізнесу: що вимагали від урядовців

Від урядовців підприємці вимагали послабити карантин. Це, переконують, руйнує їхній бізнес. Зокрема, у Леоніда із Запоріжжя магазин одягу. Весняна колекція, каже протестувальник, залишилася не розпродана. А незабаром новий сезон і потрібні кошти на придбання літнього одягу.

"Нам влада півтора місяця не дає працювати. Люди залишились без грошей, дітей немає, чим прогодувати. Тому ми просимо, щоб було послаблення карантину, щоб люди працювали в умовах карантину", - каже підприємець.

Окрім цього, представники бізнесу просили знизити податкове навантаження та розробити програму кредитування, яка допоможе відновитися ФОПам. Адже, за їхніми оцінками, через карантин зачинитися доведеться ледь не третині підприємців.

В уряді, своєю чергою, повідомили, що карантин від 11 травня буде пом'якшено. А щодо решти вимог у Міністерстві економіки поки відповіді не дали.

Інна Власова

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус в Україні
Наступна публікація