Держпродспоживслужба виявила у відомій піцерії Києва численні санітарні порушення. Компанія назвала перевірку спробою тиску на бізнес

Держпродспоживслужба виявила у відомій піцерії Києва численні санітарні порушення. Компанія назвала перевірку спробою тиску на бізнес

Фото: pixabay.com

У мережі іl Molino звинуватили інспекторів у порушенні законодавства.

У Києві в одному з ресторанів мережі закладів il Molino виявили численні порушення харчового законодавства.

Про це повідомили у пресслужбі Головного управління Держпродспоживслужби столиці.

"Під час планової перевірки мережі закладів громадського харчування Il Molino було виявлено численні порушення, а саме: потужності не підтримуються в чистоті та у робочому стані, харчові продукти не захищені від будь-якого забруднення на всіх стадіях виробництва, переробки та/або обігу, порушуються температурні режими під час розморожування харчових продуктів", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, за результатами лабораторних досліджень відібраних зразків харчових продуктів було встановлено невідповідності готових харчових продуктів за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя та/або здоров’я людини.

У зв’язку з цим інспектори склали приписи про усунення порушень вимог законодавства та протоколи за порушення.

"На підставі п.3 ч.4 ст.11, керуючись ч.1 ст.67 Закону України "Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин" від 18 травня 2017 року №2042-VIII головним державним інспектором м. Києва були прийняті рішення про тимчасове припинення діяльності з виробництва та обігу харчових продуктів", - додали у відомстві, запевнивши, що за порушення законодавства про харчові продукти притягнуть до відповідальності суб’єкт господарювання ТОВ "Тераса".

Своєю чергою у закладі назвали перевірки намаганням "не дати чесному бізнесу працювати, а не для виявлення порушень".

"іl Molino – велика мережа, ми відкриті для будь-якої перевірки, завжди допускаємо до них, адже дотримуємося всіх норм, підтримуємо потужності в належному стані та впевнені в безпечності та якості своєї продукції. Перевірки не виявили суттєвих порушень, а на ті деякі порушення, що виявили, були надані заперечення в письмовому вигляді", - йдеться у заяві компанії на сторінці у Facebook.

Водночас у il Molino звинуватили інспекторів Держпродспоживслужби у порушенні закону, запевнивши, що вони не дотримувалися вимог перевірки.

"Вони відмовились брати арбітражні проби, тобто ідентичні зразки продукції, взяті в тих самих умовах, щоб надати їх незалежній лабораторії. В цей же час в присутності інспекторів ми залучили незалежну лабораторію для забору аналогічних проб, щоб перевірити об'єктивність результатів Держпродспоживслужби. Результати аналізів незалежної лабораторії не виявили порушень за мікробіологічними показниками, що становлять загрозу для життя або здоров’я людини", - розповіли у компанії.

Окрім цього в il Molino наголосили, що постійно співпрацюють із незалежними лабораторіями, "самостійно перевіряючи себе задля підтримання високого рівня якості".

Публікуємо посилання на статтю, що перепостила висновки Держпродспоживслужби, які є необ'єктивними та не відповідають...

Опубликовано il Molino Пятница, 9 августа 2019 г.

Нагадаємо, раніше у Держпродспоживслужбі відзвітували, що за вісім місяців у столиці зафіксували сім випадків ботулізму. Спеціалісти радять не вживати консерви та рибу невідомого походження.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація