Держбюджет України поповнився на 1,11 мільярда гривень від продажу готелю "Дніпро"

Держбюджет України поповнився на 1,11 мільярда гривень від продажу готелю "Дніпро"

Фото: dniprohotel.ua

На закінчення угоди з моменту продажу знадобилось майже два місяці.

До держбюджету надійшли 1,11 млрд грн від приватизації готелю "Дніпро".

Про це повідомляє пресслужба Фонду державного майна України (ФДМУ).

На закінчення угоди знадобилось майже два місяці, адже як відзначили в ФДМУ, починаючи з моменту оголошення результатів торгів, переможець і кошти проходили перевірку компетентними органами на відповідність вимогам чинного законодавства. Після отримання позитивних результатів перевірок, переможець аукціону перерахував кошти до держбюджету.

"Для нашої команди аукціон з продажу готелю "Дніпро" став черговим успіхом залучення інвестицій через приватизацію за прозорими правилами", - заявив очільник ФДМУ Дмитро Сенниченко.

Нагадаємо, що  державний готель "Дніпро" продали 15 липня на аукціоні за 1 млрд 111 млн гривень. Об’єкт виставлявся на продаж за стартовою вартістю майже 81 млн гривень. 

Згодом стало відомо, що будівлю на центральній вулиці Києва купив засновник відомої кіберспортивної організації Natus Vincere і засновник стартапу DreamTeam Олександр Кохановський разом із групою партнерів. 

За словами Кохановського, його команда планує перетворити "Дніпро" на перший готель у світі, повністю підготовлений для кіберспортивних івентів. 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація