Депутати від "Слуги народу" пояснили, чому хочуть скасувати другий тур виборів мера Києва

Дата публікації
Перегляди
1642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депутати від "Слуги народу" пояснили, чому хочуть скасувати другий тур виборів мера Києва

Фото: УНІАН

Депутатка Тетяною Грищенко зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради України № 4234.

Народна депутатка від "Слуги народу" Тетяна Грищенко у своєму пості в Facebook розповіла що зареєструвала проєкт постанови Верховної Ради де пропонує скасувати повторне голосування на місцевих виборах, пояснивши це пандемією COVID-19.

20 жовтня Тетяною Грищенко був зареєстрований проєкт постанови Верховної Ради України № 4234. В проєкті постанови пропонується  скасувати повторне голосування на виборах  депутатів сільської, селищної, міської ради (територіальної громади з кількістю виборців до 10 тисяч) та сільського, селищного, міського голови. 

"Тетяни Нинішня ситуація вимагає кардинальних кроків. Другі тури виборів нікуди не дінуться. Проведемо після карантину. Переконана: здоров’я та життя наших громадян важливіші за будь-яку політику!"- зазначає "Слуга народу" Грищенко.

За словами Грищенко основною метою прийняття цієї постанови є недопущення надмірного навантаження на медичну  систему України та забезпечення протидії поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, епідемії грипу і гострих респіраторних інфекцій, зниження рівня загрози життю і здоров‘ю населення.

Стаття з добірки новин:
Вибори
Дата публікації
Перегляди
1642
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація