Депутати Київської облради проголосували за бюджет області: чому його оскаржуватимуть у суді

Депутати Київської облради проголосували за бюджет області: чому його оскаржуватимуть у суді

Фото: Київська обласна рада

Бюджет Київської області на 2021 рік становить 4,9 мільярда гривень.

Утричі менше грошей на медицину, на 250 тисяч гривень скорочення видатків на лікування бійців АТО та "кнопкодавство" у сесійній залі. Депутати Київської облради проголосували за бюджет області.

Про це йдеться 24 грудня у сюжеті ТСН.19:30.

Підтримали бюджет облради депутати "Слуги народу", "ОПЗЖ" та "Батьківщини". Депутати "За майбутнє" та "Європейської солідарності" свої голоси за цей бюджет не дали. Кажуть: побачили проєкт бюджету тільки вже у сесійній залі і мали до нього багато зауважень. В "Європейській солідарності" і "За майбутньому" заявили: оскаржуватимуть сьогоднішні рішення в суді. Депутати, що підтримали бюджет, кажуть, що можливість долучитись до його обговорення була у всіх.

"Бюджет був відпрацьований всіма комісіями... Перед сесією ми провели засідання комісії, де підтримали цей бюджет", - каже Вадим Геращенко, депутат Київської обласної ради від фракції "Слуга народу".

"Вчора вечорі прийшла телефонограма, що буде розглядатись бюджет сьогодні вранці на комісіях. На коліні прогнали. На сесії не було не доповідачів, не співдоповідей. Усе голосувалось в пакеті - регламент без обговорення голосувався, бюджет", - говорить Ярослав Москаленко, депутат Київської обласної ради від партії "За майбутнє". 

Як зазначається на сайті Київської облради, бюджет області на наступний рік становить 4,9 мільярда гривень, торік був 5,6 мільярда гривень. Скорочення відбулося  за рахунок субвенцій. 

Депутати Київської облради проголосували за бюджет області: чому його будуть оскаржувати в суді

Депутати Київської облради проголосували за бюджет області: чому його будуть оскаржувати в суді

Нагадаємо, 22 грудня Львівська обласна рада ухвалила бездефіцитний бюджет Львівської області на 2021 рік з обсягом доходів і видатків на рівні 5,1 млрд грн. Обласний бюджет передбачає, що власні доходи 2021 року становитимуть 3,1 млрд грн.

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Держбюджет-2020
Наступна публікація