Депутата Гусовського закидали яйцями та зеленкою на вході до Київради

Поліція затримала найбільш агресивних молодиків.

Сьогодні, 4 жовтня, на вході до Київської міської ради депутата Сергія Гусовського, якого нещодавно виключили з "Самопомочі", закидали яйцями та зеленкою.

Як передає кореспондент ТСН з місця подій, на депутата напали молодики у мілітаризованому одязі, які не назвали організації, до якої належать.

Відео з облиттям Гусовського розмістили на сторінці "Нацкорпусу", однак там заявили, що не мають стосунку до цих молодиків, втім підтримують їхні дії. За кілька хвилин після інциденту Нацполіція затримала молодиків у формі.

Зустріли депутата Гусовського так, як він на те заслуговує!

Опубліковано Національний Корпус Київ Четвер, 4 жовтня 2018 р.

Зазначимо, що сьогодні у міськраді мають розглянути розірвання двох скандальних інвестиційних договорів – один щодо забудови Поштової площі, другий щодо будівництва на Осокорках.

Як відомо, раніше Об’єднання "Самопоміч" виключило зі своїх лав чотирьох депутатів Київської міської ради, звинувативши їх у завданні значної шкоди репутації партії. Серед них і керівник фракції у Київраді Сергій Гусовський. За заявою партії, внутрішнє розслідування показало, що депутат Роман Марченко та члени його родини захопили 12 земельних ділянок у Києві загальною площею близько 1,4 га. Деякі ділянки використовуються без будь-яких правових підстав, а доходи від операцій із нерухомістю відсутні в декларації депутата. Юридична фірма, партнером у якій є Марченко, веде активну комерційну діяльність в окупованому Криму та на території Росії. Згодом фракцію "Самопомочі" у столичній міськраді було розпущено.

Кореспондент ТСН Іван Гребенюк

Повʼязані теми:

Наступна публікація