Депутат Шахов заявив, що одужав від коронавірусу

Депутат Шахов заявив, що одужав від коронавірусу

Фото: УНІАН

Депутат хворобу переніс легко, тож закликав не панікувати і інших

Народний депутат Сергій Шахов, у якого понад два тижні тому діагностували коронавірус COVID-19, заявив про своє одужання.

Про це він повідомив на свой сторінці в соціальній мережі у вже традиційному відеозверненні. 

«Почуваюся нормально, перебуваю вдома, ізольований. Завтра поїду в Олександрівську лікарню забирати виписку. Зроблять третій тест на коронавірус, дай Бог, що він покаже негативний результат», - сказав нардеп.

Він спростував чутки, що впереше робив тест у приватній лабораторії, який нібито показав позитивний результат і клініка це приховала. 

Він звернувся до всіх своїх підписників із закликом не панікувати. На його погляд, ситуація з коронавірусом дуже перебільшена і що це було вигідно тим, хто обвалив економіку країн. Він переконаний, що хвороба вбиває психосоматикою через страх перед нею. 

 

Опубліковано Сергієм Шаховим Четвер, 2 квітня 2020 р.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

 

Повʼязані теми:

Наступна публікація