День слона в Київзоо: у Хораса з’явився оновлений вольєр з "Баобабом" (фото)

Тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури "Баобаб" захищатиме слона від сонця.

У Київському зоопарку відзначають сьогодні День слона. І для столичного слона Хораса відкрили оновлений літній вольєр. Зокрема, там встановили і тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури "Баобаб", яка створюватиме атмосферу африканської савани.

Про це повідомляє КМДА.

Для Хораса повністю оновили вольєр, замінили паркан навколо нього, здійснили благоустрій території поряд з вольєром – встановили нові лави та урни, постелили газон, облаштували полив.

Скульптуру "Баобаб" виготовили з фібробетону на металевому каркасі. Скульптура – велетенська. Її висота – 8,8 м. Діаметр стовбура – від 2,4 до 2 метрів. Діаметр крони – 10 м.

За словами мера Києва, незважаючи на пандемію коронавірусу, роботи з реконструкції зоопарку продовжуються. Уже завершена перша черга реконструкції – оновили і зробили дуже гарну вхідну групу. Здійснили благоустрій на частині території. Збудували і відкрили на території зоопарку новий сучасний паркінг на 435 авто та парковку поруч із зоопарком.

Сьогодні в Київському зоопарку тривають роботи з будівництва приматника. Наразі облаштовують внутрішні інженерні мережі в зимових вольєрах і закладають фундаменти літніх вольєрів. Продовжується і благоустрій території. Бо вона немала – понад 34 гектари.

Друзі! Сьогодні в Київзоо - День слона. І в столичного слона Хораса з’явився оновлений літній вольєр з «Баобабом». Це - тіньовий навіс у вигляді стилізованої скульптури “Баобаб”, яка створюватиме атмосферу африканської савани, - більш природніх умов проживання для слонів. А також повністю оновили вольєр, замінили паркан навколо нього, здійснили благоустрій території поряд з вольєром - встановили нові лави та урни, постелили газон, облаштували полив. Саму скульптуру "Баобаб" виготовили з фібробетону на металевому каркасі. Скульптура - велетенська. Її висота – 8,8 м. Діаметр стовбура – від 2,4 до 2 метрів. Діаметр крони – 10 м. Ми крок за кроком робимо все, аби Київзоо був справді європейським, комфортним і сучасним місцем для проживання тварин. Незважаючи на пандемію коронавірусу, роботи з реконструкції зоопарку продовжуються. Уже завершена перша черга реконструкції - оновили і зробили дуже гарну вхідну групу. Також збудували і відкрили на території зоопарку новий сучасний паркінг на 435 авто та парковку поруч із зоопарком. Сьогодні в Київському зоопарку тривають роботи з будівництва приматника. Продовжується і благоустрій території. Бо вона немала - понад 34 гектари.

Опубліковано Віталієм Кличком Четвер, 15 липня 2021 р.

Також меру Києва показали новонароджених мешканців зоопарку: тримісячного лемура котячого Мурчика, двомісячного павіана анубіса Рафікі та дев’ятимісячного сіаманга Пері. Рік тому у столичному зоопарку з’явилися четверо дитинчат у шпороносної черепахи – другої по величині у світі. Як зауважили у Київзоо, це неабияка радість для них, адже вперше в історії столичного зоопарку ці черепахи дали потомство.

Нагадаємо, на час локдауну Київський зоопарк знизив ціни і працював у режимі парку. 

Повʼязані теми:

Наступна публікація