День Перемоги у Києві: активісти очікують на провокації, МВС вивело 7000 правоохоронців на вулиці

У місті побоюються проблем під час маршу "Безсмертний полк", який пов'язують із антиукраїнськими силами.

У столиці про безпеку людей на День Перемоги дбатимуть близько 7000 правоохоронців.

Про це повідомляє Відділ комунікації поліції Києва.

"Сьогодні у Києві заплановано ряд заходів, участь у яких візьмуть, відповідно до поданих заявок, близько 10 000 осіб. Поліція звертається до організаторів та учасників із проханням дотримуватися встановлених правил поведінки, не влаштовувати провокацій та не використовувати заборонену символіку", - зазначено у повідомленні.

Учасники акцій збираються у районі Арсенальної площі , дехто із них застосовує піротехніку, розповіли в поліції.

Раніше активісти С14, Молодіжного націоналістичного конгресу, громадської організації "Моноліт", бійці АТО оголосили, що збираються на 8:30 під готелем "Салют" на площі Слави для охорони порядку і для унеможливлення провокацій з боку сепаратистів.

Тим часом нардеп від "Радикальної партії" Ігор Мосійчук заявив, що правоохоронці заблокували офіс Добровольчого руху ОУН через те, що вони оголосили про плани протидіяти "путінській провокації в столиці, а саме маршу ряжених "ветеранів" і сочуствующих "Бесмертному полку".

На 10:00 на Площі Слави за участю президента Петра Порошенка відбудеться церемонія вшанування пам'яті загиблих з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. О 10:30 він прийде на складання Військової присяги молодим поповненням окремого полку президента України та 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу Збройних сил України у Національний музей історії України у Другій світовій війні.

Раніше правоохоронці нагадали охочим взяти участь в масових акціях про заборону символіки тоталітарних режимів. Також зауважують, що не терпітимуть антиукраїнських гасел або ж заяв.

Повʼязані теми:

Наступна публікація